Konferencja prasowa dotycząca dziecka z Wrocławia jutro w Sejmie

sejmZapraszamy na konferencję prasową, dotyczącą sytuacji we Wrocławiu, która odbędzie się jutro, 21 lutego o godz. 12.30 w Sejmie w sali nr 101. W konferencji wezmą udział poseł Jacek Żalek, wiceprzewodniczący parlamentarnego Zespołu na Rzecz Ochrony Życia i Rodziny oraz przedstawiciele Fundacji Pro-prawo do życia - Kaja Godek i Aleksandra Musiał.

sejmZapraszamy na konferencję prasową, dotyczącą sytuacji we Wrocławiu, która odbędzie się jutro, 21 lutego o godz. 12.30 w Sejmie w sali nr 101. W konferencji wezmą udział poseł Jacek Żalek, wiceprzewodniczący parlamentarnego Zespołu na Rzecz Ochrony Życia i Rodziny oraz przedstawiciele Fundacji Pro-prawo do życia – Kaja Godek i Aleksandra Musiał.

Organizatorzy przedstawią przyczyny i następstwa wydarzeń we wrocławskim szpitalu. Zaprezentują również petycję do odpowiedzialnych za ten stan rzeczy instytucji, w których gestii leży zajęcie się sprawą.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN