Konferencja prasowa 21.03. pod Ministerstwem Zdrowia

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową Fundacji Pro - Prawo do Życia, która odbędzie się w środę 21.03 o 12:00 pod Ministerstwem Zdrowia. 21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa. W 2016 roku w Polsce oficjalnie zabito przez aborcję 388 dzieci z zespołem Downa (35% wszystkich aborcji).

Serdecznie zapraszamy na konferencję prasową Fundacji Pro – Prawo do Życia, która odbędzie się w środę 21.03 o 12:00 pod Ministerstwem Zdrowia.

21 marca to Światowy Dzień Zespołu Downa. W 2016 roku w Polsce oficjalnie zabito przez aborcję 388 dzieci z zespołem Downa (35% wszystkich aborcji).

21 marca Fundacja Pro – Prawo do życia rozpoczyna też drugi rok akcji „Szpitale bez aborterów”. W jej ramach będziemy w dalszym ciągu informować Polaków o tym, gdzie konkretnie morduje się nienarodzone dzieci.

Nacisk na szpitale i pracujących w nich aborterów ma sens, co pokazuje sytuacja z Rzeszowa, gdzie (po dwóch latach działań Fundacji) zaprzestano mordowania dzieci. Na akcję „Szpitale bez aborterów” składają się pikiety (w 2017 roku było ich ponad 1000), bilbordy w całej Polsce oraz lawety i samochody ze zdjęciami ofiar aborcji stojące całą dobę przed wybranymi szpitalami.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN