Szukaj
Close this search box.

Komitet „Stop Pedofilii” zarejestrowany! Rusza zbiórka podpisów pod projektem ustawy

Marszałek Sejmu poinformował o zarejestrowaniu komitetu inicjatywy ustawodawczej „Stop Pedofilii”. Oznacza to, że rusza zbiórka podpisów pod projektem ustawy o tej samej nazwie. Zakłada on zmiany w kodeksie karnym (art. 200 b), które mają uniemożliwić deprawację dzieci przez wszelkiego rodzaju edukatorów seksualnych.

W ostatnim czasie wielokrotnie informowaliśmy o tym, z jak poważnym zagrożeniem dla dzieci wiążą się zajęcia z tzw. edukacji seksualnej prowadzone według standardów WHO. Kilkuletnie dzieci (4-9 lat) są uczone na temat czerpania przyjemności z masturbacji, metod antykoncepcji i stosunków płciowych. Takie lekcje od wielu lat prowadzone są w Europie Zachodniej. Do polskich placówek seksedukatorzy również już wchodzą. Od września takie zajęcia mają się odbywać we wszystkich warszawskich szkołach.

Projekt „Stop Pedofilii” zakłada między innymi, że propagowanie obcowania płciowego lub innej czynności seksualnej w placówkach oświatowych będzie zagrożone karą do trzech lat pozbawienia wolności. Zgłosić się do pomocy przy zbiórce podpisów oraz przeczytać projekt ustawy można na stronie stoppedofilii.pl

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN