Szukaj
Close this search box.

Komitet „Stop aborcji” zarejestrowany!

Otrzymaliśmy dziś informację z Sejmu RP, że Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Stop aborcji" został zarejestrowany w dniu 3 kwietnia br. Oznacza to, że od tej daty mamy 3 miesiące na zebranie 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, zabraniającej zabijania dzieci w łonach matek.

Otrzymaliśmy dziś informację z Sejmu RP, że Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji” został zarejestrowany w dniu 3 kwietnia br. Oznacza to, że od tej daty mamy 3 miesiące na zebranie 100 tysięcy podpisów pod projektem ustawy, zabraniającej zabijania dzieci w łonach matek.
W zeszłych latach pod podobnym projektami liczba zebranych podpisów wielokrotnie przekraczała wymagane minimum. Mimo iż do tej pory parlamentarzyści woleli utrzymać prawo pozwalające na wybiórcze zabijanie ludzi, po raz kolejny chcemy postawić ich przed koniecznością opowiedzenia się za bądź przeciw życiu. Czy tym razem zdadzą egzamin z człowieczeństwa?
Przez te 3 miesiące będziemy aktywnie działać, budzić sumienia, pobudzać Polaków do aktywności, aby jak najwięcej z nas włączyło się w kampanię na rzecz prawa do życia dla każdego dziecka. I tym możesz mieć w niej swój udział!

[button link=”https://docs.google.com/forms/d/1tV2LH1lZlEq-XvA4nPbD3ByqvupFFDXUBp1GOszNfb8/viewform” color=”red” newwindow=”yes”] Zgłoś się do udziału w akcji![/button]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

zarejestrowanie komitetu_3.04.2015

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN