Komentarz: Naszym obowiązkiem jest walka w obronie pana Tomasza i wiary chrześcijańskiej

IKEA wywiera presję na pracowników, aby podporządkowali się ideologii rozwiązłości seksualnej, ukrywającej się pod akronimem LGBT. Kiedy firma rozesłała do pracowników artykuł pod nagłówkiem: Włączenie LGBT+ jest obowiązkiem każdego z nas, jeden z pracowników, w odpowiedzi, ośmielił się zwrócić uwagę, że promowanie ideologii LGBT jest wywoływaniem zgorszenia. Swoją wypowiedź wsparł cytatami z Pisma Świętego.

Koncern meblowy w odpowiedzi wyrzucił z pracy pana Tomasza, a kolegów, którzy wyrazili aprobatę dla jego wpisu na wewnętrznym forum dyskusyjnym, ukarał naganą.

Działanie koncernu jest oczywistą dyskryminacją ze względu na religię. IKEA forsuje ideologię rozwiązłości seksualnej. Zmuszając pracowników do akceptacji tej ideologii, szwedzka korporacja używa ładnie brzmiących słów o szacunku, tolerancji i różnorodności.

Prześladowanie pracowników, którzy odwołują się do zasad chrześcijańskich, pokazuje, że, zdaniem władz IKEA, szacunek i tolerancja należą się tylko tym, którzy podzielają ich poglądy.

Wielki kapitał, w sojuszu z neo-marksistowską ideologią, dąży do zniewolenia społeczeństw, w których osiągnął dominującą pozycję. Wiele krajów Zachodu jest poddanych obłędnej tyranii. W Polsce jeszcze wolno być chrześcijaninem, ale nacisk ideologów wzmaga się.  

Naszym obowiązkiem jest walka w obronie pana Tomasza i wiary chrześcijańskiej. Alternatywą jest zniewolenie.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN