Szukaj
Close this search box.

Kolejny pedofil w szeregach ONZ. Wykorzystywał nieletnich chłopców…

Sąd w Nepalu orzekł o winie 62-letniego Petera Dalglisha, byłego szefa programu ONZ ds. osiedli ludzkich w Afganistanie a ostatnio szefa doradców technicznych programu ds. pracy z dziećmi w Nepalu. Kanadyjczyk wykorzystywał seksualnie dwóch chłopców w wieku 12 i 14 lat.

W momencie aresztowania przebywał z nimi wspólnie w wynajętej przez siebie willi.

„Wykorzystywał seksualnie dzieci, dając im wcześniej fałszywą nadzieję, że zostaną zabrane za granicę” – powiedział dziennikowi „Kathmandu Post” Jeevan Shrestha, rzecznik Centralnego Biura Śledczego miejscowej policji.

Dalglish spędził ostatni rok w nepalskim areszcie. Teraz został uznany winnym, jednak wymiar kary ma zostać ogłoszony w lipcu. Pedofilowi grozi kara do 10 lat więzienia.

Oprócz pracy dla ONZ, Peter Dalglish założył także znaną organizację Streets Kids Interntional, która ma pomagać dzieciom wychowującym się na ulicy. Otrzymał też order Kawalera Kanady.

Nawet 3000 tysiące pedofili w ONZ

Kanadyjczyk nie stanowi niestety niechlubnego wyjątku. Pedofile często ukrywają się w organizacjach pomagających dzieciom. Mają w ten sposób również łatwy dostęp do nieletnich z krajów trzeciego świata. Zdaniem Andrew McLeoda, byłego szefa Centrum Koordynacji ds. Kryzysu ONZ, w szeregach organizacji może ukrywać się ponad 3000 pedofili. (zobacz).

Niedawno informowaliśmy także o głośnej sprawie aresztowania Joela Davisa, homoseksualisty nominowanego do Pokojowej Nagrody Nobla, który okazał się pedofilem. (zobacz)

W tym kontekście bardzo ważnym faktem jest, że do agencji ONZ należy WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia. Jest ona odpowiedzialna za stworzenie jawnie propedofilskich standardów edukacji seksualnej. Zachęcają one do uczenia 4-letnich dzieci o czerpaniu radości z masturbacji. 6-latki mają znać już różne metody antykoncepcji, a 9-letnie rozmawiać o pierwszych doświadczeniach seksualnych.

źródło: https://niezalezna.pl/…l-dzieci

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN