Szukaj
Close this search box.

Kolejny kurs dla prolajferów za nami. Czekamy na następnych chętnych do ratowania dzieci.

P1050780Listopadowy kurs dla prolajferów za nami. Uczestnicy - jak sami mówili - wyjechali zadowoleni i pełni zapału do pracy na rzecz ratowania życia dzieci zagrożonych aborcją.

P1050780Listopadowy kurs dla prolajferów za nami. Uczestnicy – jak sami mówili – wyjechali zadowoleni i pełni zapału do pracy na rzecz ratowania życia dzieci zagrożonych aborcją.

Kursanci przyjechali z różnych stron Polski, ale także i z norweskiej Polonii. Grupa nie tylko była sympatyczna ale przede wszystkim pracowita i bardzo zatroskana o los poczętych dzieci. Wspólne dwudniowe zajęcia pozwoliły nam się wystarczająco poznać po to, by już od teraz razem działać.P1050751

Kursy przede wszystkim mają na celu zmobilizowanie wszystkich tych, którzy nie akceptują zabijania dzieci do działania. Naszą intencją jest również przedstawienie jak skutecznie działać w obronie dzieci, jak budować cywilizację miłości przeciwstawiając się mordowaniu najbardziej bezbronnych.

P1050770Uczestnicy za każdym razem zaskakują nas swą gotowością do działania, zapałem i wrażliwością serc! Kolejny kurs już w lutym, mamy nadzieję spotkać na nim kolejne osoby chętne do ratowania dzieci od zaraz!

 

 

 

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN