Kolejny baner! Tym razem w Lesku

Dzięki pozytywnej odpowiedzi na nasze apele dotyczące udostępniania przestrzeni reklamowej, wczoraj powiesiliśmy kolejny plakat ukazujący skutki zabijania nienarodzonych. Baner przedstawia dziecko, na którym wykonano aborcję w 11 tygodniu życia. Został umieszczony w Lesku, przy trasie na Bieszczady.

Dzięki pozytywnej odpowiedzi na nasze apele dotyczące udostępniania przestrzeni reklamowej, wczoraj powiesiliśmy kolejny plakat ukazujący skutki zabijania nienarodzonych.

Baner przedstawia dziecko, na którym wykonano aborcję w 11 tygodniu życia. Został umieszczony w Lesku, przy trasie na Bieszczady.

Dziękujemy Panu, który zgłosił się do nas z propozycją umieszczenia plakatu. Zachęcamy do tego samego też innych. Każdy z nas może postawić wystawę i sprawić, że kolejne osoby dowiedzą się, czym jest aborcja. Być może w ten sposób uratujecie czyjeś życie! Szczegóły na https://stronazycia.pl/wystawy

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN