Szukaj
Close this search box.

Kolejny 12 latek tańczy przed homoseksualistami

- Mój syn już jak miał 2 lata, lubił przebierać się w damskie ubrania i malować – mówi Nicola Pullman o swoim 12 letnim synu Milesie. Teraz chłopiec został kolejnym dziecięcym drag queen i ma za sobą występ w plenerze koło baru gejowskiego w Broadstairs (hrabstwo Kent) i na głównej scenie podczas tzw. marszu równości Cantenbury Pride.

Cała nasza rodzina jest szczęśliwa, że Miles znalazł to, co sprawia, że jest szczęśliwy, nawet jeżeli różni się to od, tego co zwykle wybierają 12-latkowie” – mówi Nicola Pullman. Szokujące zdjęcia i film z występu chłopca można zobaczyć w tym linku.

To nie pierwszy przypadek dzieci występujących przed homoseksualistami jako drag queen, czyli w damskim ubraniu i w pełnym makijażu. Jakiś czas temu głośno było o 12 letnim Desmondzie, który wystąpił w klubie gejowskim, a homoseksualiści rzucali mu na scenę pieniądze.

Dorośli drag queen także chętnie występują przed dziećmi. W Stanach Zjednoczonych odbywa się w bibliotekach publicznych akcja „drag queen story hour”, gdzie mężczyźni przebrani za kobiety czytają dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym bajki o różnorodności. Kilku z tych mężczyzn trafiło już do więzienia za pedofilię.

W Polsce tęczowe środowiska także próbują wprowadzać spotkania tzw. drag queen z dziećmi. Spotkanie dzieci z drag queen „Lolą” zorganizowano w zeszłym roku podczas tzw. marszu równości w Poznaniu.

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN