Kolejne pikiety antyaborcyjne w Krakowie

krk pikieta 2015-02-07 1

W sobotę 7. lutego 2015 roku na Rynku Głównym w Krakowie miały miejsce dwie pikiety w obronie życia nienarodzonych dzieci.

O godzinie 13:00 wolontariusze ubrani w żółte koszulki rozstawili się po dwóch stronach rynku. Słoneczna pogoda, sprzyjająca spacerom, sprawiła, że plakaty antyaborcyjne – ukazujące okrutną prawdę – skupiały uwagę wielu przechodniów. Pomimo wiatru, który co jakiś czas dawał się we znaki trzymającym transparenty, wolontariusze dzielnie trwali na miejscu do godziny 15:00 i odpowiadali na pytania zainteresowanych przechodniów. Nagrania znanych osób na temat aborcji eugenicznej, odtwarzane w trakcie pikiety, zdecydowanie wzmacniały przekaz i pozwalały dotrzeć do większej liczby odbiorców.

Każdy człowiek ma prawo do życia, niezależnie od wieku, stanu zdrowia czy pochodzenia. Zadaniem wolontariuszy działających w Fundacji Pro – prawo do życia jest walka o poszanowanie tego podstawowego prawa. Zabijanie niewinnych istot ludzkich to zbrodnia, która ma miejsce także w naszym kraju. Chcemy mówić o tym głośno, stąd nasza obecność na Rynku Głównym w Krakowie.

 

Wszystkich chętnych, gotowych włączyć się w działania, zapraszamy na kurs dla prolajferów, który odbędzie się w Krakowie 14. marca 2015 roku. Formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem:

https://proprawodozycia.pl/index.php/rekrutacja/kursy-dla-proliferow

Dołącz i Ty do armii obrońców życia!

Konrad Onik
Fundacja Pro – prawo do życia: Kraków

{flike}

 

krk pikieta 2015-02-07 2

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN