Szukaj
Close this search box.

Kolejne fizyczne ataki aborcjonistów na zbiórki podpisów

Zwolennicy aborcji, którzy popierają przestępców sprzedających nielegalne środki poronne coraz częściej wpadają w szał. Powodem jest zbiórka podpisów pod inicjatywą ustawodawczą, która ma zakończyć ten proceder. Wolontariusze się nie poddają i dalej walczą o życie nienarodzonych dzieci!

Do kuriozalnej sytuacji doszło we Wrocławiu, gdzie młody mężczyzna ukradł ze stolika poradniki „Jak rozmawiać o aborcji” i zaczął z nimi uciekać. Policja, której od razu zgłoszono zajście nie chciała podjąć interwencji! Funkcjonariuszka stwierdziła, że jej zadaniem jest tylko ochranianie stolika (z którego właśnie ukradziono poradniki) i dlatego nie pobiegnie za sprawcą.

Wobec tego pobiegł za nim wolontariusz fundacji, co spowodowało, że mężczyzna wrzucił broszury do fontanny i zbiegł, właśnie przez brak interwencji policjantów.

W Łodzi do stolika podszedł mężczyzna trzymający w ręce ciężką poziomicę. Najpierw zaczął pisać obelgi na kartach podpisowych, a potem szarpać wolontariuszkę, która chciała mu w tym przeszkodzić. Kiedy do akcji wkroczył koordynator zbiórki podpisów, mężczyzna zamachnął się na niego poziomicą. Na szczęście tym razem policja nie odmówiła interwencji i zakończyła niebezpieczną sytuację.

Z kolei w Warszawie zbiórkę zaatakował mężczyzna z nożem, który zaczął ciąć banery antyaborcyjne. Wolontariusze, a następnie policja uniemożliwili mu ich całkowite zniszczenie. Nagranie z zajścia można obejrzeć na tej stronie.

Te ataki świadczą o coraz większym strachu zwolenników aborcji. Boją się, że nowa ustawa zakończy możliwość nielegalnego zabijania dzieci przed narodzeniem pigułkami śmierci. Jest na to duża szansa! Żeby tak się stało trzeb zebrać co najmniej 100 tys. podpisów, a najlepiej, żeby było ich o wiele więcej. Dlatego zachęcamy do włączenia się w inicjatywę i zbierania podpisów wśród znajomych i w swoich parafiach. Karty i projekt ustawy można pobrać ze strony https://stronazycia.pl/stop-aborcji/inicjatywa-2021/.

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN