Szukaj
Close this search box.

Kolejne czytanie projektu „Stop pedofilii” w Sejmie

Zaraz po Wielkanocy (15 kwietnia) odbędzie się ponowne czytanie projektu „Stop pedofilii” w Sejmie. W październiku już raz projekt został przegłosowany w pierwszym czytaniu, jednak w związku z końcem poprzedniej kadencji Sejmu procedura musi zostać powtórzona.

Większość sejmowa w zasadzie pozostała ta sama. Zobaczymy, czy coś się zmieniło. Z zainteresowaniem będę słuchał tego, co się wydarzy na sali plenarnej i ciekaw jestem tej debaty – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu fundacji Po-Prawo do Życia. – Chcemy pokazać rządzącym, że jest to ważna sprawa. I myślę, że dziś warto zwrócić uwagę też na aspekt epidemiologiczny. Promowana rozwiązłość seksualna, której ten projekt się przeciwstawia, powoduje epidemię chorób wenerycznych. Widzimy to na Zachodzie – dodaje działacz pro-life.

Projekt ”Stop pedofilii” zakłada zakaz propagowania i pochwalania wśród nieletnich zachowań o charakterze seksualnym i pedofilskim, m.in. z wykorzystaniem pełnionej funkcji, zawodu oraz za pomocą środków masowego przekazu. Pełną treść można przeczytać TUTAJ. Zachęcamy także do zapoznania się z faktami i mitami o projekcie.

Ustawa jest niezwykle potrzebna, aby zatrzymać szerzącą się deprawację dzieci i młodzieży. Jej zgubne efekty widać gołym okiem na zachodzie Europy.

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN