Kolejne bilbordy w ramach akcji „Szpitale bez Aborterów” we Wrocławiu

Oprócz regularnych pikiet pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym, umieściliśmy w różnych częściach miasta banery antyaborcyjne. Jeden na Radwanicach i kolejny, przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu ul. Ślężnej z al. Armii Krajowej. W ramach prewencji posiadamy monitoring 24 h na dobę. Aby powstrzymać zabijanie nienarodzonych dzieci, użyjemy każdych godziwych środków.

Oprócz regularnych pikiet pod Uniwersyteckim Szpitalem Klinicznym, umieściliśmy w różnych częściach miasta banery antyaborcyjne. Jeden na Radwanicach i kolejny, przy bardzo ruchliwym skrzyżowaniu ul. Ślężnej z al. Armii Krajowej.

W ramach prewencji posiadamy monitoring 24 h na dobę. Aby powstrzymać zabijanie nienarodzonych dzieci, użyjemy każdych godziwych środków. Przypomnijmy, za przeprowadzone zbrodnie w tym szpitalu odpowiadają nie tylko lekarze dokonujący aborcji, ale i pomagające położne, ordynator oddziału, dyrektor szpitala, politycy, rodzice dziecka, wszyscy nakłaniający i obojętni.

Już niedługo poinformujemy opinię publiczną o kolejnym szpitalu, w którym dokonywane są zbrodnie aborcji.

Jeśli wiesz o szpitalnych miejscach kaźni, napisz do nas!

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/Adam-Brawata.jpg[/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator regionalny w Fundacji Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN