Szukaj
Close this search box.

Kolejne 1500 wolontariuszy zgłasza się do działania

1500 wolontariuszy zgłosiło się do zbiórki podpisów Stop Aborcji.

Kilka dni temu prof. Chazan rozesłał e-mail z wezwaniem do włączenia się w zbiórke podpisów pod akcją „Stop Aborcji”. Do chwili obecnej odpowiedziało 1500 osób. Codziennie zgłaszają się setki nowych chętnych do pomocy. Kolejny raz okazało się że lewicowy bełkot nie dociera do społeczeństwa. Wielomiesięczna kampania kłamstwa i nienawiści wymierzona w profesora Chazana, odniosła odwrotny skutek. Społeczeństwo zamiast angażować się na rzecz poparcia dla zabijania nienarodzonych, woli angażować się na rzecz poparcia dla życia.

Na Polaków nie działa szczucie, straszenie, ani wypowiedzi kolejnych „autorytetów moralnych”, działających za pieniądze zagranicznych koncernów farmaceutycznych.

Polacy opowiadają się za ochroną życia, zmiana prawa w tej kwestii jest możliwa, potrzeba tylko zaangażowania społecznego.

Naród jest suwerenem i przez inicjatywy ustawodawcze może domagać się zmiany prawa. Jeśli rządzący nie chcą słuchać narodu, należy wymienić rządzących, tak jak wymieniono zwolennika kompromisu aborcyjnego Bronisława Komorowskiego.

 

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Krzysztof Kasprzak – koordynator struktur regionalnych Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN