Kolejna zniszczona wystawa we Wrocławiu!

Już trzeci raz z rzędu zaatakowano wystawę "Wybierz Życie" we Wrocławiu. Część plakatów jest doszczętnie zniszczonych, ale naprawimy co tylko się da. Wystawa, tak jak poprzednie wróci jeszcze do obiegu.

Już trzeci raz z rzędu zaatakowano wystawę “Wybierz Życie” we Wrocławiu. Część plakatów jest doszczętnie zniszczonych, ale naprawimy co tylko się da. Wystawa, tak jak poprzednie wróci jeszcze do obiegu. Nie damy ukryć prawdy o aborcji!

Za wandalizmem prawdopodobnie stoi jeden z nihilistów. Podczas ostatniej pikiety we wtorek 02.06 próbował rękoma zasłonić nasz baner. Policja skutecznie go zbyła. Widoczne postanowił się zemścić. Jest do tego stopnia żenujący, że przyjechał na miejsce zniszczonej wystawy tylko po to aby zatrąbić i pokazać wolontariuszowi dokumentującemu zniszczenia środkowy palec.
Kolejna wystawa we Wrocławiu już niedługo!

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Adam Brawata – koordynator wrocławskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN