Kolejna pikieta pod przychodnią abortera w Kiełczowie

Kolejna pikieta pod przychodnią abortera w Kiełczowie

W czwartek (21.11) wrocławska komórka fundacji Pro-Prawo do Życia zorganizowała protest pod prywatną kliniką doktora Łukasza Jagielskiego w Kiełczowie. Dr Jagielski jest ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego w Oleśnicy, gdzie w latach 2016- 2018 zabito aż 66 nienarodzonych dzieci. Zanim objął to stanowisko, w Oleśnicy nie wykonywano aborcji.

Pikieta przebiegała spokojnie do momentu, kiedy jeden z mieszkańców budynku, w którym znajduje się przychodnia, zabrał megafon pikietującym, z którego puszczane były informacje o procederze aborcyjnym. Mężczyzna został jednak szybko spisany przez policję i oddał urządzenie.

Fundacja w dalszym ciągu będzie organizować protesty pod kliniką abortera w Kiełczowie oraz pod szpitalem w Oleśnicy. Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy nie godzą się na to, aby nienarodzone dzieci były zabijane.

Także mogą Cię zainteresować:

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.