Kolejna pikieta antyaborcyjna w Lesznie

Dnia 12.03.2015 o godzinie 15:30 odbyła się kolejna pikieta przeciwników zabijania dzieci. Często było słychać głosy, „przecież aborcja jest prawnie zabroniona w Polsce”. Jeśli tak by było, to nie mielibyśmy prawdziwych ofiar.

Dnia 12.03.2015 o godzinie 15:30 odbyła się kolejna pikieta przeciwników zabijania dzieci. Jak zawsze promowaliśmy życie oraz ukazywaliśmy najstraszniejszy proceder, którego dopuszczają się tzw. „lekarze” w naszym kraju. Blisko tysiąc aborcji jest rocznie dokonywanych w Polsce i to właśnie było tematem przewodnim naszej pikiety. Tym samym wszyscy przechodnie, którzy mijali pikietę mogli usłyszeć o tym, jak jest naprawdę.
Często było słychać głosy, „przecież aborcja jest prawnie zabroniona w Polsce”. Jeśli tak by było, to nie mielibyśmy prawdziwych ofiar. Dużo ponad 1000 zabójstw jest dokonywanych rocznie w majestacie prawa. Jednakże już niedługo rusza kolejna inicjatywa ustawodawcza „Stop Aborcji” mająca na celu doprowadzenie do całkowitej ochrony życia ludzkiego od momentu poczęcia.

Jeśli chcesz się włączyć w nasze działania, uczestniczyć i organizować nasze akcje napisz do nas na kurs@proprawodozycia.pl albo wyślij swoje zgłoszenie:

[button link=”http://www.proprawodozycia.pl/zgloszenie-na-kurs-formularz/” color=”red” newwindow=”yes”] Wyślij zgłoszenie![/button]

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Mateusz Rosik – koordynator wielkopolskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Nasza fundacja utrzymuje się jedynie z wpłat ludzi dobrej woli. Przekaż 1% podatku na naszą działalność statutową. KRS nr 0000233080.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN