Szukaj
Close this search box.

Kobieta w ciąży, to nie matka?

Feministki nazywające siebie Aborcyjnym Dream Teamem podjęły walkę z rzeczywistością. W ramach walki o zakłamanie stwierdziły, że należy wyzuć z tożsamości kobiety oczekujące potomstwa. Jak czytamy na ich portalu facebookowym: „Ważne przypomnienie, że osoba w ciąży nie jest matką. (…) Nadawanie jej tożsamości matki, może być nadużyciem.”

Zwolenniczki prawa do zabijania dzieci wolą nie zauważać, że nikt nie nadaje tym kobietom tej tożsamości. Tak jak każdy człowiek ma przyrodzoną godność, tak w momencie zaistnienia nowego życia w łonie kobiety ta staje się matką. Tego nie trzeba im mówić, nadawać czy przekonywać do takiego stanu rzeczy. Co więcej – nie potrzeba przekonywać do tego społeczeństwa.

Jeśli miałoby się spełnić marzenie feministek mielibyśmy świat wyzuty z szacunku dla matek. Jeśli ludzie mieliby nie szanować matek wówczas, gdy oczekują narodzin i potrzebują wsparcia w postaci choćby ustąpienia miejsca w autobusie czy kolejce w sklepie, to nie będą szanować ich wcale. Jak zimny i okrutny będzie świat, w którym bycie matką jest napiętnowane?

Feministki nie są jednak zainteresowane tym, że ich propaganda szkodzi kobietom. Biznes aborcyjny, który wspierają wymaga przecież ofiar. Jak się okazuje nie tylko z dzieci, ale również z kobiet.

Źródło: https://www.facebook.com/aborcyjnydreamteam

...

Więcej interesujących treści

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN