Kobieta rzuciła się na nasz megafon – pikieta na warszawskiej “Patelni”

W czwartek 7 września ponownie ustawiliśmy się naprzeciw aborcjonistów z banerami i nagraniem informującym o mniej nagłaśnianych szczegółach ich morderczego projektu o tragifarsowej nazwie „Ratujmy Kobiety”.

W czwartek 7 września ponownie ustawiliśmy się naprzeciw aborcjonistów z banerami i nagraniem informującym o mniej nagłaśnianych szczegółach ich morderczego projektu o tragifarsowej nazwie „Ratujmy Kobiety”. Naszą obecnością uświadamialiśmy przechodniom między innymi fakt, że projekt ten zakłada wprowadzenie demoralizującej edukacji seksualnej dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz ograniczanie wolności słowa.

Otrzymaliśmy wiele wyrazów poparcia i wdzięczności ze strony przechodzących osób, ale nie zabrakło też mało merytorycznego sprzeciwu, sprowadzającego się głównie do obrzucenia nas wiązanką wulgaryzmów oraz odwróceniu się, nim mogliśmy cokolwiek odpowiedzieć. Pewna kobieta rzuciła się na nasz megafon, wyrywając kable i uszkadzając telefon, z którego odtwarzane było nagranie. Kobieta została w sposób łagodny, choć stanowczy, przekazana w ręce policji, a po kilku minutach odtwarzanie nagrania informującego o szczegółach zbrodniczego projektu zostało wznowione.

 

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2017/03/Jakub-Król.jpg[/author_image] [author_info]Jakub Król – wolontariusz w Fundacji Pro-Prawo do Życia; komórka Warszawa[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN