Szukaj
Close this search box.

Kobieta chce zabić dziecko, gdy ojciec będzie w pracy! – składamy zawiadomienie do Prokuratury

Na forum, gdzie kobiety doradzają sobie, jak zabić swoje dziecko, trafiła 21-letnia dziewczyna o pseudonimie "Nike2882". Poprosiła o "pomoc" i poinformowała, że chce zamówić tabletki poronne.

Na forum, gdzie kobiety doradzają sobie, jak zabić swoje dziecko, trafiła 21-letnia dziewczyna o pseudonimie „Nike2882”. Poprosiła o „pomoc” i poinformowała, że chce zamówić tabletki poronne.

Jak wynika z dalszej części wypowiedzi, „Nike” na facebookowej grupie dla osób chcących pomagać w mordowaniu nienarodzonych nawiązała kontakt z dziewczyną z miasta obok, która obiecała asystować jej w aborcji. Warto tu przypomnieć, że pomoc w aborcji jest karana przez polskie prawo. Kilka dni temu Sąd Okręgowy w Opolu skazał matkę 16-latki, która pomogła swojej córce w aborcji.

21-latka zabójstwo chce przeprowadzić w momencie, gdy ojciec dziecka będzie w pracy, żeby zatuszować sprawę. Po przeprowadzonej aborcji zamierza go poinformować, że krwawi i prawdopodobnie poroniła. Swoim pomysłem również podzieliła się na aborcyjnym forum. Rzecz jasna, nikt nie zasugerował kobiecie, żeby jeszcze raz się zastanowiła. Wszyscy jednogłośnie (a przynajmniej milczeniem) zaaprobowali pomysł oszukania własnego męża w kwestii morderstwa jego dziecka.

Tabletki poronne doszły już do kobiety. Morderstwo zaplanowane jest na 18 maja i prawdopodobnie weźmie w nim udział matka dziecka oraz towarzysząca jej obca kobieta. Kiedy mąż, cieszący się z ciąży swojej żony, wróci do domu, dziecko będzie już nieżywe.

Nie zostawimy tej sprawy. Zamierzamy złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wszystkie osoby zaangażowane w tę okropną zbrodnię, by ukrócić podobne praktyki.

 

...

Więcej interesujących treści

Projekt zakładający tak zwaną depenalizację pomocnictwa w aborcji został odrzucony przez Sejm RP

Diabeł dostał kuksańca

W ubiegły piątek w polskim sejmie odbyło się głosowanie nad projektem ustawy, który zakładał depenalizację aborcji do 12 tygodnia ciąży, a w przypadku dzieci podejrzanych

Lukasz Jonczyk

Łukasz Jończyk w obronie najsłabszych

Podczas sejmowego wysłuchania w maju br. mocno wybrzmiał głos śp. Łukasza Jończyka, który przestrzegł przed niszczeniem moralnych fundamentów Polski.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN