Na forum, gdzie kobiety doradzają sobie, jak zabić swoje dziecko, trafiła 21-letnia dziewczyna o pseudonimie "Nike2882". Poprosiła o "pomoc" i poinformowała, że chce zamówić tabletki poronne.

Na forum, gdzie kobiety doradzają sobie, jak zabić swoje dziecko, trafiła 21-letnia dziewczyna o pseudonimie „Nike2882”. Poprosiła o „pomoc” i poinformowała, że chce zamówić tabletki poronne.

Jak wynika z dalszej części wypowiedzi, „Nike” na facebookowej grupie dla osób chcących pomagać w mordowaniu nienarodzonych nawiązała kontakt z dziewczyną z miasta obok, która obiecała asystować jej w aborcji. Warto tu przypomnieć, że pomoc w aborcji jest karana przez polskie prawo. Kilka dni temu Sąd Okręgowy w Opolu skazał matkę 16-latki, która pomogła swojej córce w aborcji.

21-latka zabójstwo chce przeprowadzić w momencie, gdy ojciec dziecka będzie w pracy, żeby zatuszować sprawę. Po przeprowadzonej aborcji zamierza go poinformować, że krwawi i prawdopodobnie poroniła. Swoim pomysłem również podzieliła się na aborcyjnym forum. Rzecz jasna, nikt nie zasugerował kobiecie, żeby jeszcze raz się zastanowiła. Wszyscy jednogłośnie (a przynajmniej milczeniem) zaaprobowali pomysł oszukania własnego męża w kwestii morderstwa jego dziecka.

Tabletki poronne doszły już do kobiety. Morderstwo zaplanowane jest na 18 maja i prawdopodobnie weźmie w nim udział matka dziecka oraz towarzysząca jej obca kobieta. Kiedy mąż, cieszący się z ciąży swojej żony, wróci do domu, dziecko będzie już nieżywe.

Nie zostawimy tej sprawy. Zamierzamy złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez wszystkie osoby zaangażowane w tę okropną zbrodnię, by ukrócić podobne praktyki.

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Także mogą Cię zainteresować:

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN