Szukaj
Close this search box.

Klientki mafii aborcyjnej również mają się czego obawiać!

"Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było i pewnie bym całkiem zapomniała o mojej akcji i przebojami z tym związanymi ale niestety. Dostałam dzisiaj wezwanie na policję w charakterze świadka w sprawie przestępstwa z art 124 prawo farmaceutyczne. "

Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było i pewnie bym całkiem zapomniała o mojej akcji i przebojami z tym związanymi ale niestety. Dostałam dzisiaj wezwanie na policję w charakterze świadka w sprawie przestępstwa z art 124 prawo farmaceutyczne. Sprawa dotyczy paczki od Wow która zatrzymał mi urząd celny w Pruszczu :/ było to w styczniu, pisałam wtedy do Pruszcza z prośbą o zwolnienie paczki ale z ich strony było zero odzewu. Za to dzisiaj dostałam zaproszenie na komisariat. Była któraś z Was w tej sprawie na policji??

To kolejny cytat z forum. Cytat kobiety, która być może chciałaby już zapomnieć, że jej dziecko prawdopodobnie spłynęło do ścieków po tym, jak zażyła pigułki aborcyjne. Jak się okazuje, przesyłki z Women On Web (nie tylko kobiet z forum aborcyjnego) są nieraz przetrzymywane przez odpowiednie Urzędy Celne, pilnujące na szczęście przestrzegania przepisów prawnych.

Mało tego, osoby którym takie pigułki są przesyłane, przesłuchuje się na policji. A więc kobiety, które często akcję przeprowadzają w ukryciu, po cichu, obawiając się że morderstwo wyjdzie na jaw, obawiają się słusznie. Nie tak łatwo bowiem wyjaśnić ciągłe przesłuchania. Jeśli w dodatku ktoś podczas prób zabójstwa jej towarzyszy i pomaga, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Klientki oraz klienci w postaci osób towarzyszących i nieraz przymuszających kobiety do zabójstwa mają więc się czego obawiać. Warto przy tym przypomnieć, że od 7 czerwca Prokuratura przesłuchuje osoby odpowiedzialne za pomocnictwo aborcyjne na forum. Czy winni poniosą odpowiedzialność?

 

...

Więcej interesujących treści

Wyrok

KOMENTARZ DO WYROKU

Przeprosiny

Przepraszam osoby uznane za pokrzywdzone przez Sąd Rejonowy w Gdańsk-Południe w sprawie II K 194/21. Mariusz Dzierżawski

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN