Klientki mafii aborcyjnej również mają się czego obawiać!

"Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było i pewnie bym całkiem zapomniała o mojej akcji i przebojami z tym związanymi ale niestety. Dostałam dzisiaj wezwanie na policję w charakterze świadka w sprawie przestępstwa z art 124 prawo farmaceutyczne. "

Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było i pewnie bym całkiem zapomniała o mojej akcji i przebojami z tym związanymi ale niestety. Dostałam dzisiaj wezwanie na policję w charakterze świadka w sprawie przestępstwa z art 124 prawo farmaceutyczne. Sprawa dotyczy paczki od Wow która zatrzymał mi urząd celny w Pruszczu :/ było to w styczniu, pisałam wtedy do Pruszcza z prośbą o zwolnienie paczki ale z ich strony było zero odzewu. Za to dzisiaj dostałam zaproszenie na komisariat. Była któraś z Was w tej sprawie na policji??

To kolejny cytat z forum. Cytat kobiety, która być może chciałaby już zapomnieć, że jej dziecko prawdopodobnie spłynęło do ścieków po tym, jak zażyła pigułki aborcyjne. Jak się okazuje, przesyłki z Women On Web (nie tylko kobiet z forum aborcyjnego) są nieraz przetrzymywane przez odpowiednie Urzędy Celne, pilnujące na szczęście przestrzegania przepisów prawnych.

Mało tego, osoby którym takie pigułki są przesyłane, przesłuchuje się na policji. A więc kobiety, które często akcję przeprowadzają w ukryciu, po cichu, obawiając się że morderstwo wyjdzie na jaw, obawiają się słusznie. Nie tak łatwo bowiem wyjaśnić ciągłe przesłuchania. Jeśli w dodatku ktoś podczas prób zabójstwa jej towarzyszy i pomaga, może zostać pociągnięty do odpowiedzialności karnej.

Klientki oraz klienci w postaci osób towarzyszących i nieraz przymuszających kobiety do zabójstwa mają więc się czego obawiać. Warto przy tym przypomnieć, że od 7 czerwca Prokuratura przesłuchuje osoby odpowiedzialne za pomocnictwo aborcyjne na forum. Czy winni poniosą odpowiedzialność?

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN