Kłamstwo zdemaskowane! W Anglii i Walii 13 tysięcy aborcji przez rozerwanie dziecka

D&E (Dilatation and Evacuation, czyli rozszerzenie i wydobycie) to okrutna metoda aborcyjna polegająca na odrywaniu członków dziecka i wyciąganiu ich kawałek po kawałku. Zwolennicy aborcji często twierdzą, że tej metody już się nie używa. O tym, że jest to nieprawda, można dowiedzieć się z brytyjskich statystyk rządowych.

W zeszłym roku wykonano w Anglii i Walii łącznie ponad 194 tys. aborcji. W tym 35% chirurgicznie – 28% przez odessanie i 7% metodą D&E. Oznacza to, że poprzez metody chirurgiczne, czyli rozczłonkowanie, zamordowano w tych dwóch krajach ponad 13,5 tys. nienarodzonych dzieci.

Ten sposób wykorzystuje się przede wszystkim już przy bardziej zaawansowanej ciąży, najczęściej między 13 a 24 tygodniem. W rządowym raporcie można przeczytać, że D&E rekomenduje się przede wszystkim po 15 tygodniu ciąży.

W Polsce nie ma dokładnych statystyk dotyczących rodzajów wykonywanych aborcji, jednak z relacji pracowników szpitali wiemy, że metody chirurgiczne aborcji są powszechnie używane. Nie ma również prawa, które by ich zakazywało.

Źródło:
https://www.gov.uk/…2017

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN