Szukaj
Close this search box.

Kłamstwo zdemaskowane! W Anglii i Walii 13 tysięcy aborcji przez rozerwanie dziecka

D&E (Dilatation and Evacuation, czyli rozszerzenie i wydobycie) to okrutna metoda aborcyjna polegająca na odrywaniu członków dziecka i wyciąganiu ich kawałek po kawałku. Zwolennicy aborcji często twierdzą, że tej metody już się nie używa. O tym, że jest to nieprawda, można dowiedzieć się z brytyjskich statystyk rządowych.

W zeszłym roku wykonano w Anglii i Walii łącznie ponad 194 tys. aborcji. W tym 35% chirurgicznie – 28% przez odessanie i 7% metodą D&E. Oznacza to, że poprzez metody chirurgiczne, czyli rozczłonkowanie, zamordowano w tych dwóch krajach ponad 13,5 tys. nienarodzonych dzieci.

Ten sposób wykorzystuje się przede wszystkim już przy bardziej zaawansowanej ciąży, najczęściej między 13 a 24 tygodniem. W rządowym raporcie można przeczytać, że D&E rekomenduje się przede wszystkim po 15 tygodniu ciąży.

W Polsce nie ma dokładnych statystyk dotyczących rodzajów wykonywanych aborcji, jednak z relacji pracowników szpitali wiemy, że metody chirurgiczne aborcji są powszechnie używane. Nie ma również prawa, które by ich zakazywało.

Źródło:
https://www.gov.uk/…2017

...

Więcej interesujących treści

mezczyzna

Jestem ojcem zabitego dziecka

Jestem ojcem martwego dziecka. Ostatnio codziennie to do mnie wraca, choć minęło już tyle lat.

donald tusk

Kto jest autorem aborcyjnej polityki Donalda Tuska?

„Wszystkie środki, które służą ograniczaniu rozrodczości, powinny być tolerowane albo popierane. Spędzanie płodu
[aborcja]
musi być na pozostałym obszarze Polski niekaralne. Środki służące do

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN