Szukaj
Close this search box.

Kłamstwa czy ignorancja Anji Rubik?

Lewicowe media chętnie windują kolejną osobę, zajmującą się seksualizującą edukacją. Tym razem jest nią Anja Rubik, modelka, od dwóch lat rozwiedziona. Jak się okazuje, motywy jej postępowania od początku są jasne, a jednym z głównych jest chęć nakłonienia młodych osób do akceptacji mordowania nienarodzonych.

Lewicowe media chętnie windują kolejną osobę, zajmującą się seksualizującą edukacją. Tym razem jest nią Anja Rubik, modelka, od dwóch lat rozwiedziona. Jak się okazuje, motywy jej postępowania od początku są jasne, a jednym z głównych jest chęć nakłonienia młodych osób do akceptacji mordowania nienarodzonych.

Anja Rubik twierdzi, że na swój pomysł wpadła po czarnych protestach. „Wtedy zaczęłam czytać o tym, jak to wygląda w innych krajach, gdzie aborcja jest legalna, czyli w Europie wszędzie oprócz Polski i Malty. I to mi się wydawało dziwne, że tam, gdzie aborcja jest legalna, zabiegów jest mniej. Okazało się, że stoi za tym edukacja seksualna. „, twierdzi modelka, mijając się z prawdą o całe kilometry.

Nie dość, że zręcznie pominęła ona Irlandię, gdzie wciąż jeszcze prawo nie pozwala na zabijanie na życzenie, to w krajach, gdzie prawo na to pozwala, aborcji zwykle jest dużo więcej, niż u nas. W samej tylko Wielkiej Brytanii zabija się co roku ok. 200 tys. nienarodzonych. Podobnie jest we Francji. W Hiszpanii około 100 tys. Są to państwa, w których edukacja seksualizująca ma się bardzo dobrze i to właśnie ona, poza faktem legalności mordowania poczętych, sprawia że aborcji jest tak wiele.

W Polsce również zabijane są dzieci przed narodzeniem, jest ich jednak dużo mniej. Ilość legalnych aborcji w zeszłym roku wynosiła 1061 i nawet jeśli dodać do tego kilka, góra kilkanaście tysięcy nielegalnych zabójstw, jakkolwiek to brzmi, jest to mniejsza ilość, niż osiąga większość państw europejskich, gdzie aborcja jest legalna.

Politowanie budzą również słowa Anji Rubik: „Przecież te rodziny jakoś powstają. Do tego trzeba aktu seksualnego.”. Widać tu, jak na dłoni, odwrócenie logiki i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Celem Anji Rubik nie jest więc edukacja, a demoralizacja, którą modelka próbuje osiągnąć, jak zwykle w takich przypadkach, za pomocą kłamstw. Pozostaje więc tylko pytanie: czy Rubik jest tak niedoinformowana czy zwyczajnie jest to zabieg celowy?

Źródła:
http://viva.pl/wideo/anja-rubik-na-okladce-vivy-5589-r22/
https://www.gosc.pl/doc/3699327.Ile-dzieci-zabija-Europa

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/10/Karolina-Jurkowska.jpg[/author_image] [author_info]Karolina Jurkowska – Fundacja Pro-Prawo do Życia[/author_info] [/author]

 

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

pikieta rzeszow

Relacja z Rzeszowa – był to czas szczególny

16.05.2024. Kolejny czwartek, najzwyklejszy dzień tygodnia. Przechodnie idą na zakupy, uczniowie wracają z egzaminów maturalnych, kierowcy spieszą się, by dotrzeć na czas do swoich destynacji.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN