Kinga Małecka-Prybyło uniewinniona!

p1060684Dziś 20 czerwca 2013 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa uniewinnił Kingę Małecką - Prybyło od zarzutu wywoływania zgorszenia publicznego. Sprawa dotyczyła umieszczenia na warszawskim Ursynowie wystawy "Wybierz Życie" w dniu 17 czerwca 2012 roku, która pokazywała okrucieństwo aborcji.

p1060684Dziś 20 czerwca 2013 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa uniewinnił Kingę Małecką – Prybyło od zarzutu wywoływania zgorszenia publicznego. Sprawa dotyczyła umieszczenia na warszawskim Ursynowie wystawy “Wybierz Życie” w dniu 17 czerwca 2012 roku, która pokazywała okrucieństwo aborcji.

Sędzia w ustnym uzasadnieniu stwierdziła, że nie można nazwać wybrykiem prezentowania poglądów, które wyznaje znaczna część społeczeństwa. Nie można również mówić o wywołaniu zgorszenia publicznego, gdyż celem działania Kingi Małeckiej-Prybyło nie było zgorszenie, czyli wywołanie obrzydzenia wśród odbiorców, ale ochrona życia człowieka od poczęcia.

Jest to już ósmy wyrok uniewinniający w sprawie tej samej wystawy. Mimo tego, iż podczas przesłuchania na Komendzie Policji Kinga Małecka-Prybyło przyniosła ze sobą wyroki uniewinniające Policja zdecydowała się wnieść oskarżenie.

Zobacz materiał filmowy:

{flike}
{vsig}galerie/Kinga_uniewinnienie_20.06.2013{/vsig} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN