Kiedy skończy się w Oleśnicy zabijanie nienarodzonych? – relacja z pikiety

W ubiegłą sobotę (13 stycznia) wrocławska komórka Fundacji Pro Prawo do Życia po raz trzeci zorganizowała pikietę pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy. Mieszkańcy miasteczka pokazali, że zależy im na zmianie barbarzyńskiego prawa.

W ubiegłą sobotę (13 stycznia) wrocławska komórka Fundacji Pro Prawo do Życia po raz trzeci zorganizowała pikietę pod Powiatowym Zespołem Szpitali w Oleśnicy. Mieszkańcy miasteczka pokazali, że zależy im na zmianie barbarzyńskiego prawa. Na miejscu pojawiło się 20 miejscowych, którzy wspólnie z nami zaprotestowali przeciwko aborcji i modlili się o nawrócenie zwolenników mordowanie nienarodzonych dzieci.

Pikietę, ponownie relacjonowały miejscowe media. Jeden z portali przeprowadził nawet relację żywo, którą obejrzało kilka tysięcy osób.

W szpitalu w Oleśnicy nie zawsze odbywały się aborcje. Zabijanie w ten sposób dzieci nienarodzonych rozpoczęło się na początku 2016 roku – do czerwca 2017 roku zginęło ich w ten sposób 35.

W związku z tym, już w przyszłą sobotę (27 stycznia) odbędzie się w Oleśnicy kurs dla obrońców życia. Zapisywać można się poprzez formularz na stronie: https://proprawodozycia.pl/dolacz_do_nas/kursy-dla-proliferow/

W niedalekiej przyszłości na pewno wrócimy pod ten szpital, żeby zademonstrować nasz zdecydowany sprzeciw wobec aborcji.

[author] [author_image timthumb=’on’]https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/11/jan-both.png[/author_image] [author_info]Jan Both – wolontariusz Fundacji Pro – Prawo do Życia, komórka Wrocław[/author_info] [/author]

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN