Szukaj
Close this search box.

„Każdy powinien zobaczyć te zdjęcia” – relacja z kursu w Krakowie

Przeciwniczką aborcji byłam od zawsze. Wiedziałam, że każdy człowiek powinien mieć zapewnione prawo do życia oraz wiedziałam powierzchownie, na czym ów "zabieg" polega. Byłam pewna, że aborcja to zabójstwo, jednak jego okrucieństwo w pełni uświadomiło mi szkolenie.

Wstrząsające były zarówno przedstawione zdjęcia, jak i kilkusekundowe, lecz jakże wymowne nagranie dotyczące aborcji. To pokazało mi, że aborcja to nie tylko „zabieg”, niosący poważne konsekwencje; to nic innego jak zabójstwo i rzeczywiste cierpienie tak  dzieci, jak i matek. To potworna, okrutna zbrodnia dokonywana na zupełnie niewinnej i bezbronnej osobie. Każdy powinien ku przestrodze zobaczyć te mocne, zatrważające obrazy – a już szczególnie osoby, które próbują wmówić społeczeństwu, że prawo do zabijania jest prawem kobiety.

Szkolenie Fundacji Pro – Prawo do Życia uświadomiło mi dosadnie, że aborcja to najokrutniejsza forma zabójstwa i że należy z nią walczyć ze wszystkich możliwych sił i być głosem tych, którzy sami mówić jeszcze nie mogą.

Justyna Jakubek

Fundacja Pro-prawo do życia Kraków

...

Więcej interesujących treści

Zaawansowane metody śledcze oleśnickiej policji

Dnia 29 lutego w Oleśnicy, przed wejściem do Szpitala (będącego liderem w statystykach dzieciobójstwa prenatalnego w Polsce) odbywało się zgromadzenie publiczne, mające na celu pokazywanie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN