Katolicka grupa pro-life z Blackburn w Anglii zorganizowała Dzień dla Życia

blackburnW sobotę 14 lipca 2012 roku w Blackburn został zorganizowany "Dzień dla Życia". Był to fantastyczny dzień, gdzie wspólnie się modliliśmy, zorganizowalismy manifestację w centrum miasta oraz wzieliśmy udział w 17 kilometrowym Marszu dla Życia z Blackburn do Ladyewell - cudownego źródła liczącego ponad 700 lat historii.

blackburnW sobotę 14 lipca 2012 roku w Blackburn został zorganizowany “Dzień dla Życia”. Był to fantastyczny dzień, gdzie wspólnie się modliliśmy, zorganizowalismy manifestację w centrum miasta oraz wzieliśmy udział w 17 kilometrowym Marszu dla Życia z Blackburn do Ladyewell – cudownego źródła liczącego ponad 700 lat historii.

Była to wspaniała okazja do przeżycia własnej wiary we wspólnocie co jest bardzo ważne tutaj na obczyźnie [grupę tworzą głównie Polacy] ale przede wszystkim przekazanie ważnej wiadomości, iż życie ludzkie jest świętością i należy go bronić za wszelką cenę, a dokonywanie aborcji jest rzeczą straszną i człowiek sumienia nie może się na coś takiego zgadzać – opowiadają organizatorzy akcji. Chcemy także natchnąć inne osoby do tego typu działalności, abyśmy się nie lękali i używali przestrzeni publicznej do wyrażania naszego punktu widzenia, bo nie jest tylko tak ze grupy z tzw,,cywilizacji śmierci” mogą te przestrzeń używać, my także możemy w sposób bardzo pozytywny i radosny nieść światu nadzieję, która dla nas jako chrześcijan wynika z naszej wiary – dodają.

W Anglii za prezentowanie zdjęć dzieci zabitych w wyniku aborcji można trafić do więzienia.

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN