Szukaj
Close this search box.

Kampania „Stop Pedofilii” rusza na ulice polskich miast!

Przed kilkoma dniami media podały wstrząsającą informację, że władze Berlina wydawały bezbronne dzieci pedofilom. Proceder trwał 30 lat i był zorganizowany w ramach tzw. eksperymentu Kentlera. Niemiecki seksuolog Helmut Kentler twierdził, że wydanie dzieci na pastwę pedofilom, będzie źródłem korzyści dla obu stron. Straszliwy proceder uzyskał akceptację władz Berlina, brały w nim udział Jugendamty, a także instytucje edukacyjne. Wprawdzie program Kentlera zakończył się w roku 2003, ale traktowanie dzieci jako obiektów seksualnych trwa nadal.

W Niemczech od lat przymusowa jest „edukacja” seksualna, w ramach której zachęca się dzieci do rozwiązłości seksualnej i oswaja je z perwersjami seksualnymi. Dodatkowo, w ramach obowiązujących programów promocji „różnorodności seksualnej” przedszkolaki z Berlina spotykają się z lesbijkami, gejami, biseksualistami i transwestytami.

Władze Warszawy, Poznania i Gdańska idą w ślady Berlina. Forsują edukację seksualną, wzorowaną na Standardach Edukacji Seksualnej opracowanych w Niemczech. Finansują programy i organizacje, zachęcające dzieci do masturbacji i negocjacji warunków uprawiania seksu, z nieokreślonymi osobami. Jedynym kryterium ma być „dobrowolność”. Ekspert Gazety Wyborczej i jeden z pionierów „edukacji” seksualnej w Polsce Andrzej Jaczewski uważa, że seks dorosłych z 9-latkami nie powinien być zakazany, o ile jest dobrowolny.

Aktywista i były prezes poznańskiej grupy Stonewall, propagator pornografii homoseksualnej, mówi, że wśród „społeczności” LGBTQ powszechne jest przesyłanie sobie nagich zdjęć oraz uprawianie seksu grupowego pod wpływem narkotyków. Miasto Poznań finansuje Grupę Stonewall.

Władze Warszawy przeznaczyły, w ciągu ostatnich 2 lat, 7 milionów złotych, na finansowanie organizacji „odmiennych seksualnie”. Za pieniądze warszawiaków wyprodukowano między innymi filmy będące instruktażem przyjmowania środków odurzających i promujących homoseksualny seks oralny, w którym wystąpił m.in. striptizer z gejowskich klubów.

Programy deprawacji przedstawia się zwykle pod hasłami zapobiegania „dyskryminacji”, profilaktyki zdrowotnej itp. Ukrywa się pod nimi plan zamienienia dzieci w niewolników seksualnych.

Celem kampanii „Stop pedofilii” jest zdemaskowanie kłamstw. Nasze bilbordy i samochody informują o prawdziwych celach „edukatorów seksualnych” i zbrodniach, które są ich owocem. W najbliższych tygodniach zintensyfikujemy kampanię.

Przy tej okazji kierujemy do p. Rafała Trzaskowskiego pytanie, czy w dalszym ciągu zamierza wprowadzać standardy berlińskie w Warszawie? Czy jego celem jest wprowadzenie standardów berlińskich w całej Polsce?

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN