Kaja Godek jutro u papieża!

Kaja i RKaja Godek wraz z rodziną oraz kilkoma wolontariuszami Fundacji Pro-prawo do życia (w tym z dwiema studentkami z zespołem Turnera) weźmie jutro udział w Audiencji Środowej na Placu św. Piotra w Rzymie. Prefektura Domu Papieskiego w piśmie z dnia 27 września br. poinformowała nas, że naszemu przedstawicielowi zostanie poświęcona "szczególna uwaga".

Kaja i RKaja Godek wraz z rodziną oraz kilkoma wolontariuszami Fundacji Pro-prawo do życia (w tym z dwiema studentkami z zespołem Turnera) weźmie jutro udział w Audiencji Środowej na Placu św. Piotra w Rzymie. Prefektura Domu Papieskiego w piśmie z dnia 27 września br. poinformowała nas, że naszemu przedstawicielowi zostanie poświęcona “szczególna uwaga”.

“Liczę na to, że ta wizyta przyniesie owoce duchowe, umocnienie i światło na dalszą działalność.” – mówi Mariusz Dzierżawski, który również weźmie udział w audiencji.

“Papież się wielokrotnie wypowiadał na temat ochrony dzieci poczętych. – dodaje Kaja Godek – Jest również wrażliwy na ludzi słabszych, młodszych i chorych. Cieszymy się, że kieruje się tymi samymi wartościami, co my. Dlatego też liczymy na błogosławieństwo dla nas i naszych działań.”

Członkowie fundacji wrócą do Polski w czwartek.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN