Już dziś stan Rhode Island zadecyduje o zalegalizowaniu aborcji do porodu i w jego trakcie!

Sądowa Komisja Senatu stanu Rhode Island będzie głosować we wtorek 11 czerwca br. nad przyjęciem bądź odrzuceniem projektu ustawy, zezwalającemu na aborcję aż do porodu, a nawet aborcję w trakcie porodu. Projekt został zatwierdzony już przez stanowe zgromadzenie ustawodawcze.

Jeśli projekt wejdzie w życie, to będzie można aż do porodu wykonywać aborcję poprzez rozczłonkowanie dziecka {wykręcanie i wyrywanie jego rąk i nóg oraz miażdżenie czaszki}. Legalna będzie również tzw. aborcja przez częściowe urodzenie, polegająca na złapaniu szczypcami nóg dziecka i wydostania ich na zewnątrz po to, by wielką igłą wyssać mózg dziecka, gdy jeszcze jego głowa jest wewnątrz ciała matki.

Morderstwa o których się nie śniło twórcom najstraszniejszych horrorów już niebawem mogą stać się rzeczywistością w stanie Rhode Island. Módlmy się, by tak się nie stało.

Źródło: https://www.lifenews.com…to-birth/

...

Więcej interesujących treści

4 grzechy ciężkie wpisane w in vitro

Zapłodnienie in vitro, będące jeszcze 10 lat temu „gorącym tematem” ze względu na niemoralność tej praktyki, obecnie zdaje się nie być w ogóle omawiane. Warto

Atak feministek na biuro organizacji pro-life w Rzymie

W miniony weekend we Włoszech aktywiści radykalnej lewicy zmobilizowali tysiące kobiet do wyjścia na ulice i maszerowania „przeciwko przemocy”. Jeden z takich przemarszów zorganizowano w

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN