Jutro kolejna odsłona ataku sądowego na naszych wolontariuszy.

Gorąco zachęcamy i zapraszamy do przyjścia na salę rozpraw i wsparcia obrońców dzieci poczętych w piątek 18 grudnia o godz. 12.45, sala rozpraw nr 123. Sąd znajduje się przy Placu Śreniawitów 3 w Rzeszowie.

Informujemy, że w najbliższy piątek 18 grudnia, w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie o godz. 12.45 w sali 123 odbędzie się rozprawa odwoławcza pomiędzy wolontariuszami Fundacji Pro- prawo do życia Jackiem Kotulą i Przemkiem Syczem, a szpitalem  Pro-Familia.
Przypominamy, że Jacek Kotula i Przemysław Sycz stanęli w obronie prawa do życia każdego dziecka oraz w obronie prawa wolności sumienia pielęgniarek i położnych Szpitala Pro Familia w Rzeszowie.

W marcu tego roku sąd orzekł wobec Jacka Kotuli i Przemysława Sycza warunkowe umorzenie na okres dwóch lat i nakazał zapłatę po 8 tysięcy złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej .
Obrońca naszych wolontariuszy mec. Jerzy Kwaśniewski (Ordo Iuris) złożył od tego wyroku apelację. Gorąco zachęcamy i zapraszamy do przyjścia na salę rozpraw i wsparcia obrońców dzieci poczętych. Sąd znajduje się przy Placu Śreniawitów 3 w Rzeszowie.

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN