Szukaj
Close this search box.

Joe Biden wprowadza płatny urlop na zabicie dziecka

Według nowego prawa podpisanego przez prezydenta USA Joe Bidena pracodawcy muszą zapewnić pracownikom warunki do dokonania aborcji. Pregnant Workers Fairness Act (PWFA) może więc być użyty do tego, by zmusić pracodawców do zapłaty za zabicie dziecka, opłacenie podróży w celu jej dokonania czy do płatnego urlopu, by dana kobieta mogła dojść do siebie po aborcji.

Co zatrważające, ustawę podpisaną w grudniu 2022 roku popierały nie tylko aborcyjne organizacje takie jak Planned Parenthood czy NARAL Pro-Choice America ale również Konferencja Katolickich Biskupów Stanów Zjednoczonych (!).

Amerykańska Straż Przybrzeżna już poinformowała o tym, że służba wojskowa udzieli płatnego urlopu od służby w wymiarze do 21 dni na zabicie dziecka, towarzyszenie innemu wojskowemu czy własnemu dziecku przy aborcji czy rekonwalescencję po aborcji. Pokryje również koszty podróży, jeśli aborcja w danym stanie jest nielegalna. Urlop można wykorzystać również na czynności związane z in vitro, takie jak pozyskanie komórek jajowych, oddanie spermy czy proces zapłodnienia.

Jak podkreślają komentatorzy, kobiety w wojsku już czuły presję, by zabijać nienarodzone dzieci, gdyż nie mogły one wykonywać ciężkich prac fizycznych związanych ze służbą. Obecne prawo ma ten stan jedynie pogłębić.

Joe Biden zdaje się na różne sposoby próbować obchodzić zeszłoroczny wyrok Sądu Najwyższego, który pozostawił regulację tematu aborcji poszczególnym stanom. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że zabijanie najmłodszych obywateli jest dla niego na tyle ważną kwestią, by dążyć do ignorowania obecnego prawa.

Źródło: https://www.lifenews.com/
https://www.lifenews.com/2023/…

...

Więcej interesujących treści

Policjant wyrywa baner dzialaczowi z reki

Groźna prawda o zabijaniu dzieci

W ocenie oleśnickich władz i funkcjonariuszy policji rozrywanie dzieci nienarodzonych na kawałki, trucie ich śmiertelnym zastrzykiem jest w porządku, ale pokazywanie prawdy o tym procederze

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN