Szukaj
Close this search box.

Joanna Mucha za prawem do zabijania – relacja z pikiety w Lublinie

W poprzedni czwartek lubelska komórka zorganizowała pikietę przed ratuszem w Lublinie. Informowaliśmy mieszkańców miasta jak głosowały posłanki Joanna Mucha , która pełniła funkcję ministra sportu a obecnie jest rzecznikiem Platformy Obywatelskiej oraz Magdalena Gąsior-Marek.

W poprzedni czwartek lubelska komórka zorganizowała pikietę przed ratuszem w Lublinie. Informowaliśmy mieszkańców miasta jak głosowały posłanki Joanna Mucha , która pełniła funkcję ministra sportu a obecnie jest rzecznikiem Platformy Obywatelskiej oraz Magdalena Gąsior-Marek. Obie panie trzykrotnie głosowały za odrzuceniem obywatelskich projektów ustaw ograniczających prawo aborcyjne.

Mimo ,że była to nasza czwarta pikieta wiele osób dopiero teraz dowiedziało się jakie jest prawdziwe oblicze partii, której członkowie lubią się kreować na konserwatywnych i szanujących wartości moralne. Usłyszeliśmy słowa poparcia nie tylko od zwykłych przechodniów ale także od kilku pracowników ratusza. Nad porządkiem czuwała policja i obyło się bez incydentów, kilka osób jednak skorzystało z okazji i próbowało się poskarżyć. Jest to dowód na to, że prawda jest niewygodna i próbuje się ją ukryć, co obnaża hipokryzję wielu ludzi.

Mimo początkowo niesprzyjającej pogody na pikietę przyszło 10 osób z naszej komórki, co pozwoliło na rozstawienie dwóch banerów a także na stały przekaz za pomocą megafonu.

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Juliusz Mężyński – wolontariusz lubelskiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN