Jest termin pierwszego czytania ws. zakazu aborcji!

Kancelaria Sejmu poinformowała nas w poniedziałek, że pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy, zakładającego prawo do życia dla każdego dziecka (druk 3806) odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek 10 września br. w godzinach 20-22.

Kancelaria Sejmu poinformowała nas w poniedziałek, że pierwsze czytanie obywatelskiego projektu ustawy, zakładającego prawo do życia dla każdego dziecka (druk 3806) odbędzie się najprawdopodobniej w czwartek 10 września br. w godzinach 20-22. Termin ten może ulec przesunięciu ze względu na przedłużające się, bądź krótsze obrady w sprawach poprzedzających nasz punkt obrad.

Przypominamy, że projekt ustawy, pod którym podpisało się 400 tysięcy obywateli zakłada, że nie będzie już można zabijać dzieci w łonach matek z powodu podejrzenia choroby, okoliczności poczęcia, bądź też jako swoistą „terapię” dla matek.

Transmisję z obrad będzie można obejrzeć w Internecie za pośrednictwem TVP Parlament.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2015/08/AM-—-kopia.jpg[/author_image] [author_info]Aleksandra Musiał[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN