Jego syn urodził się w 23 tygodniu ciąży! Nie był wtedy człowiekiem?

Jego syn urodził się w 23 tygodniu ciąży! Nie był wtedy człowiekiem?

Dziś zwyczajowo nienarodzone dzieci morduje się do 24 tygodnia ciąży, jeśli tylko podejrzewa się u nich chorobę. Ustawa mówi o "granicy przeżywalności", nie określając jej, nie ma więc dowodów na to, że zabijane nie są i starsze dzieci.

Dziś zwyczajowo nienarodzone dzieci morduje się do 24 tygodnia ciąży, jeśli tylko podejrzewa się u nich chorobę.  . Ustawa mówi o „granicy przeżywalności”, nie określając jej, nie ma więc dowodów na to, że zabijane nie są i starsze dzieci.

4 stycznia 2018 roku odbyła się konferencja prasowa pt: Medycyna w służbie życiu. O zakazie aborcji eugenicznej w polskim prawie”, podczas której wypowiadał się między innymi dziennikarz Mateusz Maranowski. Jego syn urodził się w 23 tygodniu ciąży, w tak ciężkim stanie, iż lekarze kilkakrotnie twierdzili, że to już koniec. Dziecko jednak przeżyło. Zachęcamy do zapoznania się ze świadectwem:

 

 

Także mogą Cię zainteresować:

stań po stronie życia

Witaj na Stronie Życia – nowym serwisie Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Postanowiliśmy połączyć wszystkie dotychczasowe serwisy w jeden, aby sprawniej dostarczać informacje na temat ochrony życia i bezpieczeństwa dzieci.

W dniu premiery znajdziesz tu informacje z serwisów stopaborcji.pl, stoppedofilii.pl oraz petycje z ratujdzieci.pl. W kolejnych miesiącach portal będzie uzupełniany o nowe funkcjonalności.