Jedna z moderatorek zrezygnowała z prowadzenia aborcyjnego forum!

Akcja modlitewna trwa zaledwie kilka dni, a już w połączeniu z konkretnym działaniem widać jej skutki! Dostaliśmy wiadomość, że jedna z moderatorek zrezygnowała z poradnictwa aborcyjnego na forum. Po publikacji jednego z artykułów dostaliśmy prośbę o usunięcie danych moderatorki, z przyczyn osobistych.

Akcja modlitewna trwa zaledwie kilka dni, a już w połączeniu z konkretnym działaniem widać jej skutki! Dostaliśmy wiadomość, że jedna z moderatorek zrezygnowała z poradnictwa aborcyjnego na forum.

Po publikacji jednego z artykułów dostaliśmy prośbę o usunięcie danych moderatorki, z przyczyn osobistych. Po krótkiej rozmowie zgodziliśmy się na to, pod warunkiem rezygnacji moderatorki z pomocy w zabijaniu nienarodzonych na forum aborcyjnym. Prośbę tę spełniono.

W grupie “Walczymy o ocalenie dzieci zagrożonych legalną aborcją” o każde dziecko oraz jego matkę toczy się ogromna batalia. Modlimy się również za kobiety, które siedzą i pomagają na forum. Jak widać, akcja odnosi pierwsze skutki!

 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN