Szukaj
Close this search box.

Jedna z moderatorek zrezygnowała z prowadzenia aborcyjnego forum!

Akcja modlitewna trwa zaledwie kilka dni, a już w połączeniu z konkretnym działaniem widać jej skutki! Dostaliśmy wiadomość, że jedna z moderatorek zrezygnowała z poradnictwa aborcyjnego na forum. Po publikacji jednego z artykułów dostaliśmy prośbę o usunięcie danych moderatorki, z przyczyn osobistych.

Akcja modlitewna trwa zaledwie kilka dni, a już w połączeniu z konkretnym działaniem widać jej skutki! Dostaliśmy wiadomość, że jedna z moderatorek zrezygnowała z poradnictwa aborcyjnego na forum.

Po publikacji jednego z artykułów dostaliśmy prośbę o usunięcie danych moderatorki, z przyczyn osobistych. Po krótkiej rozmowie zgodziliśmy się na to, pod warunkiem rezygnacji moderatorki z pomocy w zabijaniu nienarodzonych na forum aborcyjnym. Prośbę tę spełniono.

W grupie „Walczymy o ocalenie dzieci zagrożonych legalną aborcją” o każde dziecko oraz jego matkę toczy się ogromna batalia. Modlimy się również za kobiety, które siedzą i pomagają na forum. Jak widać, akcja odnosi pierwsze skutki!

 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN