Szukaj
Close this search box.

Jak zorganizowaliśmy pierwszą akcję antyaborcyjną w Mielcu? Zaproś nas do swojego miasta!

Kilka miesięcy temu w Toruniu odbywała się antyaborcyjna pikieta. W pewnej chwili do działaczy naszej Fundacji podszedł Pan Konrad i przedstawił się. Był pod dużym wrażeniem akcji. Pogratulował wolontariuszom i zostawił kontakt do siebie. Okazało się, że pochodzi z Mielca i chętnie pomoże przy zorganizowaniu pikiety również w swoim mieście!

Pierwsza antyaborcyjna pikieta w Mielcu odbyła się w sobotę, 23 kwietnia na placu naprzeciwko Samorządowego Centrum Kultury. Miejsce było strzałem w dziesiątkę; zaraz obok ruchliwej ulicy, nieopodal przystanku autobusowego, praktycznie w centrum miasta. Wiele osób mijało plakaty, ludzie robili zdjęcia. W pewnej chwili podszedł do nas jakiś mężczyzna i w dość agresywny sposób domagał się, żebyśmy się stąd „zwijali”, bo jak nie, to zawiadomi policję. Później rzeczywiście podszedł do stojącego nieopodal policyjnego radiowozu, ale nie utrudniał nam już zgromadzenia. Dostaliśmy także wyrazy poparcia od przechodniów. Wszystkim bardzo dziękujemy!

Mamy głębokie przekonanie, że ta pikieta na długo zostanie w pamięci tych, którzy może po raz pierwszy w życiu zobaczyli prawdziwe zdjęcia dzieci zabitych w wyniku aborcji. Mielec dołączył do grona miast, gdzie toczy się walka o życie – prawdziwa walka na pierwszej linii frontu.

Zachęcamy do włączenia się w nasze działania! Jeśli w Twoim mieście jeszcze nie ma komórki Fundacji, poproś o wsparcie w jej założeniu – wszystkiego Cię nauczymy i przygotujemy do działalności antyaborcyjnej. Podejmij dziś decyzję, że będziesz bronić poczętych dzieci!

...

Więcej interesujących treści

lgbt w gdańsku

List otwarty do Marszałka Sejmu Szymona Hołowni

Kierownik Centrali Doradczej Urzędu do Spraw Rasowo-Politycznych NSDAP dr Erhardt Wetzel, w swoich wytycznych dotyczących Polski i Polaków z 25 listopada 1939 roku pisał: „Wszystkie

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN