Irlandzcy lekarze nie chcą zabijać dzieci. Zobacz ilu odmówiło

W zeszłorocznym referendum Irlandczycy zdecydowali, że chcą, aby mordowanie dzieci w łonach matek było dozwolone. Aborcja w tym kraju jest obecnie prawnie dopuszczona na życzenie do 12 tygodnia ciąży. Dodatkowo o zabiciu dziecka nastolatki nie trzeba informować jej rodziców.

Wprowadzanie morderczego prawa jest jednak na zielonej wyspie trudniejsze niż spodziewali się tego aborcjoniści. 95% lekarzy posiadających odpowiednie uprawnienia nie chce słyszeć o wykonywaniu aborcji. Do zabijania nienarodzonych dzieci zgłosiło się 179 lekarzy, z czego 30 boi się ujawnić swoje nazwisko.

Również irlandzki kościół apeluje o walkę o dzieci poczęte. Prymas Irlandii, arcybiskup Eamon Martin powiedział, że to prawo musi spotkać się z oporem katolików, a biskup Kevin Doran stwierdził, że katoliccy politycy opowiadający się za aborcją zrywają łączność z kościołem.

Aborcjoniści chcą zablokować kontrofensywę obrońców życia. Jednym z pomysłów na zamknięcie im ust jest zakazanie protestowania przed szpitalami i klinikami, gdzie morduje się nienarodzonych. Podobne prawo wprowadza się już stopniowo w Wielkiej Brytanii.

Źródła:

https://www.pch24.pl/nieludzkie-przepisy-aborcyjne-zagrozone–95-proc–irlandzkich-lekarzy-nie-chce-mordowac-dzieci-,65465,i.html

https://www.lifesitenews.com/opinion/as-irish-abortions-begin-govt-makes-plans-to-censor-pro-life-dissent

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN