Informacja Komitetu Stop Pedofilii przed jutrzejszym głosowaniem ws in vitro

Każdy poseł, który poprze w głosowaniu rządowy projekt ustawy o in vitro, zobaczy przed wyborami w swoim okręgu wyborczym tysiące ulotek przypominających, że poparł on również adopcję dzieci przez homoseksualistów, która zawiera się w projekcie ustawy o leczeniu niepłodności.

Komitet Stop Pedofilii, który zebrał w ubiegłym roku ponad 250 000 podpisów pod obywatelskim projektem ustawy o zakazie propagowania seksu wśród dzieci, ostrzega posłów przed poparciem w jutrzejszym głosowaniu rządowego projektu ustawy o in vitro. Komitet przypomina, że projekt wprowadza do polskiego prawa możliwość adopcji dzieci przez homoseksualistów.

Jeśli projekt ustawy wejdzie w życie, homoseksualista będzie mógł kupić dziecko od noszącej ciąże z in vitro matki-surogatki. Spełni się dzięki temu jeden z najbardziej radykalnych postulatów lobby LGBT – adopcja dla homoseksualistów.

Dlatego Komitet Stop Pedofilii informuje, że w okręgu wyborczym każdego posła, który w jutrzejszym głosowaniu poprze rządowy projekt ustawy o in vitro, rozprowadzi tysiące ulotek informujących obywateli, że poparł on adopcję dzieci przez homoseksualistów.

Jak wielokrotnie pokazywały sondaże i badania opinii publicznej, przytłaczająca większość Polaków jest zdecydowanie przeciwna takiemu rozwiązaniu. Akcja Komitetu Stop Pedofilii może więc znacząco wpłynąć na wyniki nadchodzących wyborów parlamentarnych.

Powyżej przykładowa ulotka do użycia w nadchodzącej kampanii.

 

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN