Szukaj
Close this search box.

Incydent podczas akcji Stop Pedofilii w Bydgoszczy

Dnia 8 maja między godziną 15:00 a 16:15, podczas postoju na miejscu parkingowym przy Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy nieznany sprawca używając kamienia uszkodził szybę w aucie Fundacji - Pro Prawo do Życia.

Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która wykonała czynności zabezpieczające. Niestety kamery w aucie były wyłączone. Policja zwróciła się także do ochrony Galerii o wgląd w monitoring. Ze wstępnych ustaleń wynika, że miejsce postoju naszego samochodu nie znajdowało się w widzeniu kamer. W prawdzie policja nie daje dużych szans na wykrycie
sprawcy zniszczenia szyby, jednak jest to mało prawdopodobne, aby nie było świadków tego zdarzenia.

Rejon ulicy Fabrycznej ograniczony z jednaj strony Galerią Pomorską, a vis a vis Media Marktem, Klerem, Julą i Obi jest licznie odwiedzany przez większą część dnia.Natomiast w godzinach popołudniowego szczytu jest całkowicie zapełniony klientami marketów.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w ustaleniu osoby, która dopuściła się tego ataku. Nie ma wątpliwości, że sprawca działał w związku z akcją Stop Pedofilii.

Już teraz podsumowując naszą akcję w Bydgoszczy trzeba powiedzieć, że spotkała się ona z nadspodziewanie pozytywnym przyjęciem przez mieszkańców. Liczni odbiorcy sygnalizowali swoje poparcie, mimo, że temat kampanii Fundacji – Pro Prawo do Życia nie jest ani przyjemny ani szeroko przedstawiany w mediach.

Za niewątpliwy sukces należy uznać, że wielu Bydgoszczan nie boi się publicznie deklarować, że sprzeciwiają się homo-propagandzie i seks-edukacji dzieci od najmłodszych lat.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i odwagę!

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN