Szukaj
Close this search box.

Ile dzieci zabija się na pańskim oddziale, ordynatorze Dębski?

P1000910Stajemy przed Szpitalem Bielańskim już drugi miesiąc, modląc się i pokazując prawdę o okrucieństwie aborcji.

P1000910Stajemy przed Szpitalem Bielańskim już drugi miesiąc, modląc się i pokazując prawdę o okrucieństwie aborcji. Być może nie jesteśmy bliżej poznania dokładnej odpowiedzi na powyższe pytanie, jednak co tydzień widzimy jak nasz plakat i nasza obecność wpływa na mijających nas ludzi. Przechodzący przyłączają się do modlitwy, niektórzy dziękują za naszą obecność. Tak wygląda większość reakcji, z którymi się spotykamy. Z drugiej strony, niektóre osoby zobaczywszy nasz plakat próbują na siłę usprawiedliwiać aborcję, jednocześnie stanowczo zaprzeczając, że same jej dokonały.

Przez większość czasu zdaje się, że niewiele się dzieje. Stoimy z plakatem, modlimy się, rozdajemy ulotki, rozmawiamy ze sobą i z mijającymi nas ludźmi. Ktoś mógłby pomyśleć, że nic się nie dzieje, nic się nie zmienia. Być może dzieci nadal są w Szpitalu Bielańskim zabijane tylko dlatego, że podejrzewa się je o chorobę lub upośledzenie. Jednak dzięki temu, że stajemy w tym miejscu co tydzień, nie pozwalamy, aby działo się to w ukryciu i przy niewiedzy ludzi leczących się i odwiedzających szpital. Nikt kto zobaczył zdjęcie zabitego w 2-gim trymestrze ciąży dziecka, nie może udawać, że nie wie, czym jest aborcja i jakie są jej skutki.

Lekarze całe lata uczą się jak ratować zdrowie i życie ludzkie. Jaką deprawacją ich powołania i zawodu jest używanie zdobytej wiedzy do tego, by ludzi uśmiercać. Zabicie bezbronnego nienarodzonego dziecka jest jednym z największych okrucieństw znanych ludzkości. Jeżeli lekarze są w stanie się tego dopuścić, to co stoi na przeszkodzie, żeby w przyszłości odbierali prawo do życia innym pacjentom. Najbardziej zbrodnicze reżimy XX wieku również zaczynały od zabijania dzieci nienarodzonych. Jeżeli nie przywrócimy zawodowi lekarza jego odwiecznej misji – ratowania życia ludzkiego, za kilkanaście lat możemy doczekać się w Polsce współczesnych obozów zagłady – klinik aborcyjnych.

W następną środę o godzinie 18 znowu staniemy przed Szpitalem Bielańskim, pokazując krwawe oblicze aborcji. Czy jesteś gotów stanąć w obronie pozbawionych głosu ofiar aborcyjnego holokaustu? Jeśli tak, przyjdź na naszą pikietę!

 

{flike}

...

Więcej interesujących treści

Raport: Tak się uśmierca nienarodzonych na świecie

Charlotte Lozier Institute opublikował cykliczny raport „Gestational Limits on Abortion in the United States Compared to International Norms (April 2024)” dotyczący problemu aborcji. Jest on

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN