Iława w obronie życia

Iława w obronie życia

Dnia 15 października, pod hasłem "Iława w obronie życia", odbyła się pierwsza w tym mieście pikieta antyaborcyjna, organizowana przez środowiska narodowe oraz nowopowstałą komórkę Fundacji Pro - Prawo do życia. Banery fundacyjne zrobiły olbrzymie wrażenie na przechodniach.

Dnia 15 października, pod hasłem „Iława w obronie życia”, odbyła się pierwsza w tym mieście pikieta antyaborcyjna, organizowana przez środowiska narodowe oraz nowopowstałą komórkę Fundacji Pro – Prawo do życia.

Banery fundacyjne zrobiły olbrzymie wrażenie na przechodniach. Manifestacja odbyła się na placu Starego Miasta i trwała godzinę. Całe wydarzenie przebiegło w spokojnej atmosferze. Frekwencja wynosiła około 10 osób, a wśród uczestników byli wolontariusze Fundacji oraz działacze lokalnych środowisk patriotycznych.

Kolejne akcje uświadamiające mieszkańców o tym, jak wygląda aborcja, już wkrótce.

[author] [author_image timthumb=’on']https://proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/10/kamil-wiśniewski-iława.jpg[/author_image] [author_info]Kamil Wiśniewski – Fundacja Pro – Prawo do Życia, komórka Iława[/author_info] [/author]

Popierasz to co robimy?

Wesprzyj nasze akcje

Także mogą Cię zainteresować: