Szukaj
Close this search box.

III Marsz dla Życia i Rodziny w Lubinie

Dnia 29 maja ulicami Lubina przeszedł III Marsz Dla Życia i Rodziny, kończący się piknikiem rodzinnym na lubińskich błoniach, gdzie Fundacja Pro - Prawo do Życia wraz z lokalną grupą ONR kontynuowała zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „STOP aborcji”.

Dnia 29 maja ulicami Lubina przeszedł III Marsz Dla Życia i Rodziny, kończący się piknikiem rodzinnym na lubińskich błoniach, gdzie Fundacja Pro – Prawo do Życia wraz z lokalną grupą ONR kontynuowała zbiórkę podpisów pod obywatelskim projektem „STOP aborcji”.

W rodzinnej atmosferze otrzymaliśmy poparcie nie tylko w formie podpisów na kartach projektu, ale co ważniejsze utwierdzono nas, że praca wolontariuszy naszej fundacji niesie za sobą promień nadziei dla każdego kto by jej potrzebował. Wspaniała grupa wolontariuszy z Lubina, wspierana grupą ONR oraz dwójką wolontariuszy z Legnicy, zebrała blisko 250 podpisów i nawiązała kontakt z osobami, które w przyszłości chciałyby czynnie wesprzeć dzieło fundacji.

Z radością pragniemy również opowiedzieć o fenomenie Marszu i pikniku rodzinnego, którym jest Franek – niespełna półroczny chłopiec z zespołem Downa. Pani Agnieszka urodziła Franka wiedząc o jego chorobie, która była dla lekarza prowadzącego ciążę argumentem, by odebrać mu życie, póki jest to jeszcze możliwe z prawnego punktu widzenia.

[author] [author_image timthumb=’on’]http://www.proprawodozycia.pl/wp-content/uploads/2016/06/mateusz-maciejewski.jpg[/author_image] [author_info]Mateusz Maciejewski – koordynator legnickiej komórki Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

...

Więcej interesujących treści

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN