Homozaraza

Według badań 62% zarażonych HIV/AIDS homoseksualistów nadal utrzymuje stosunki homoseksualne zarażając innych. Mimo to wniesiono skargę na Francję o dyskryminację poprzez zakazywanie im praktyk seksualnych na rok przed oddaniem krwi.

Laurent Drelon złożył skargę do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, w której oskarża Francję o dyskryminację, gdyż jej prawo nakazuje homoseksualistom powstrzymanie się od praktyk seksualnych na rok przed oddaniem krwi. Badania amerykańskie pokazują bowiem, że osoby oddające się praktykom homoseksualnym, choć stanowią zaledwie 2% społeczeństwa, odpowiadają za 62% wszystkich zakażeń HIV i AIDS. Co więcej spośród nich 62% nadal oddaje się praktykom homoseksualnym, mimo iż wie, że jest zarażona.

Chociaż są to skrajnie nieodpowiedzialne działania, narażające zdrowie i życie innych ludzi Laurent Drelon uważa, iż właśnie takie osoby powinny mieć prawo do … narażania zdrowia i życia innych osób poprzez oddawanie krwi. Wszystko w imię doprowadzonej do skrajów absurdu poprawności politycznej. Czy ETPCz ugnie się przed tą homopropagandą?

Źródło: https://www.lifesitenews.com/news/human-rights-lawsuit-demands-gay-frenchmen-be-allowed-to-donate-blood

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN