Homoseksualni nauczyciele „uświadamiają i ubogacają” uczniów

Prowadzeniem deprawacyjnych zajęć dla dzieci na temat seksu zajmują się nie tylko tzw. edukatorzy seksualni, ale również homoseksualni nauczyciele. Tak dzieje się w Niemczech, gdzie aktywnie działa stowarzyszenie pedagogów homoseksualistów „Schwule Lehrer”.

Regularnie wchodzą do szkół, gdzie prowadzą zajęcia uświadamiające uczniów na tematy związane z orientacjami seksualnymi, rolami płciowymi, wartościami oraz normami społecznymi.

„Większość uczniów przeżywa to jako ogromne ubogacenie, a nauczyciele odbierają to jako pomoc i odciążenie przy tak wrażliwych tematach” – piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.

Stowarzyszenie istnieje od 40 lat. Ma oddziały w wielu miastach i uczestniczy również systematycznie w marszach równości.

Za naszą zachodnią granicą rodzice już bardzo dawno pozwolili na to, aby ich dzieci były deprawowane przez takie oraz podobne zajęcia i treści. Z kolei w Polsce Rafał Trzaskowski już zapowiedział, że od września w Warszawie dzieci będą uczestniczyły w lekcjach edukacji seksualnej wg deprawacyjnych standardów WHO.

Jeżeli polscy rodzice pozostaną bierni, to dzieci w całym kraju czeka podobne, obowiązkowe „uświadamianie”. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia wyszła z inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii”. Niedługo rozpocznie się zbiórka podpisów. Zachęcamy do przyłączenia się. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie stoppedofilii.pl

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN