Homoseksualni nauczyciele „uświadamiają i ubogacają” uczniów

Prowadzeniem deprawacyjnych zajęć dla dzieci na temat seksu zajmują się nie tylko tzw. edukatorzy seksualni, ale również homoseksualni nauczyciele. Tak dzieje się w Niemczech, gdzie aktywnie działa stowarzyszenie pedagogów homoseksualistów „Schwule Lehrer”.

Regularnie wchodzą do szkół, gdzie prowadzą zajęcia uświadamiające uczniów na tematy związane z orientacjami seksualnymi, rolami płciowymi, wartościami oraz normami społecznymi.

„Większość uczniów przeżywa to jako ogromne ubogacenie, a nauczyciele odbierają to jako pomoc i odciążenie przy tak wrażliwych tematach” – piszą organizatorzy na swojej stronie internetowej.

Stowarzyszenie istnieje od 40 lat. Ma oddziały w wielu miastach i uczestniczy również systematycznie w marszach równości.

Za naszą zachodnią granicą rodzice już bardzo dawno pozwolili na to, aby ich dzieci były deprawowane przez takie oraz podobne zajęcia i treści. Z kolei w Polsce Rafał Trzaskowski już zapowiedział, że od września w Warszawie dzieci będą uczestniczyły w lekcjach edukacji seksualnej wg deprawacyjnych standardów WHO.

Jeżeli polscy rodzice pozostaną bierni, to dzieci w całym kraju czeka podobne, obowiązkowe „uświadamianie”. Dlatego fundacja Pro-Prawo do Życia wyszła z inicjatywą ustawodawczą „Stop Pedofilii”. Niedługo rozpocznie się zbiórka podpisów. Zachęcamy do przyłączenia się. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie stoppedofilii.pl

...

Więcej interesujących treści

Czego uczy nas nakaz zabicia Indi Gregory?

Sprawa Indi Gregory od kilku tygodni wstrząsa opinią publiczną na całym świecie. Nie pierwszy raz sąd w Wielkiej Brytanii nakazał zamordowanie chorego dziecka pomimo propozycji

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN