Homofobia czyli terror homolobby

mezczyzna tchorzZwolennicy związków jednopłciowych i ogólnie dziwnych (ciekawe czy słowo queer obejmuje również zoofilię?) straszą normalnych ludzi. Straszą homofobią. Na czym homofobia ma polegać?

mezczyzna tchorzZwolennicy związków jednopłciowych i ogólnie dziwnych (ciekawe czy słowo queer obejmuje również zoofilię?) straszą normalnych ludzi. Straszą homofobią. Na czym homofobia ma polegać? Oficjalnie „kochający inaczej” twierdzą, że to nienawiść do nich. Znany ze swego homoseksualizmu poseł, co rusz jest ofiarą jakiegoś homofobicznego ataku (możemy dowiedzieć się o tym z facebooka). Kiedy jednak Policja pojawia się po kilku minutach na miejscu przestępstwa, okazuje się, że nie ma sprawców, a również poseł zniknął.W Anglli, w sztok pijany 18-latek, potknął się na chodniku i potłukł, a następnie opublikował na facebooku swoje zdjęcie z komentarzem, że stał się ofiarą homofobicznego ataku. Zanim prawda wyszła na jaw, stał się prawie bohaterem narodowym.

Te historie świadczą, że opowiadania o atakach często są zmyślone. Informacje o niepokojąco dużym zjawisku społecznej nienawiści do „innych”, zmyślone są na pewno. Czy wobec tego homofobia nie istnieje? Zastanówmy się nad pochodzeniem słowa. Jak podaje Wikipedia, fobia oznacza „zaburzenie nerwicowe, którego objawem … jest uporczywy lęk …”. Jeśli przyjrzeć się sprawie bliżej okaże się, że „homofobia” to po prostu strach, który chcą wzbudzić w normalnych ludziach przedstawiciele homolobby.

Dotychczas czytaliśmy historie z Zachodu, opisujące nagonki na ludzi, którzy ośmielili się krytykować homoseksualny styl życia. Wypróbowane tam schematy homolobbyści próbują przenieść do Polski. Celem ataku Kampanii Przeciw Homofobii stał się Wiesław Prostko, działacz Fundacji Pro – prawo do życia i Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej Stop pedofilii. Funkcjonariuszki KPH napisały donos do szkoły, w której pracuje pan Wiesław, informując dyrekcję, że przeciwstawia się on indoktrynacji homoseksualnej wobec dzieci szkolnych. Pracownice „homofrontu” domagają się szczegółowej analizy całokształtu działalności publicznej W. Prostko, a także skutecznego przeciwdziałania jego zaangażowaniu publicznemu.

Taktyka zastraszania normalnych ludzi na Zachodzie okazała się skuteczna, ponieważ społeczeństwa biernie się jej poddały. Dzisiaj w Polsce homo terrorowi możemy się przeciwstawić. Jutro może być za późno. Zapraszamy do włączenia się w nasze akcje www.stoppedofilii.pl.

Mariusz Dzierżawski

Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej

“Stop pedofilii”

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN