Holokaust trwa

drMengele v2 Wczoraj  odbywały się obchody 70-lecia wyzwolenia obozu Auschwitz. Przyjechali na nie politycy z całego świata, a wielu innych wydało w tej sprawie oświadczenia.

 

Barack Obama zadeklarował:  „Nigdy nie zapomnimy o ofiarach Holokaustu i obiecujemy, że nigdy więcej nic podobnego się nie powtórzy.  Oddając cześć ofiarom oraz ocalałym z Holokaustu, należy przypomnieć, że każda osoba ma przyrodzoną wartość i godność”.


Piękne słowa. Niestety, tylko słowa. Co roku w USA morduje się ponad milion dzieci przez aborcję. Prezydent USA mówi, że aborcja jest podstawowym prawem człowieka. Odbiera w ten sposób dzieciom przed narodzeniem godność ludzką, podobnie jak naziści zaprzeczali godności ludzkiej Żydów.


Politycy, przebudźcie się! Holokaust nie zakończył się. Trwa. W waszych państwach morduje się miliony nienarodzonych, odbierając im godność ludzką. Wy jesteście za to odpowiedzialni.


Mariusz Dzierżawski
Fundacja Pro – Prawo do Życia

{flike}

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN