Szukaj
Close this search box.

plebiscyt

HEROD 2020

22 października Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok stwierdzający niezgodność z Konstytucją aborcyjnej przesłanki eugenicznej. Mimo to, w polskich szpitalach wciąż zabijane są dzieci podejrzane o chorobę. W Szpitalu Bielańskim zamordowano od 22 października już 26 dzieci. Na tych dzieciach wykonuje się aborcje poprzez sztuczne wywołanie porodu i uduszenie, co jest znacznie trudniejsze do wytrzymania niż ból. Tak torturuje się jeńców wojennych w celu uzyskania zeznań. Tak torturowane są też najmłodsze dzieci – tylko za to, że podejrzewa się u nich chorobę lub niepełnosprawność.

Wyrok Trybunału nie został opublikowany, za co odpowiada Premier Mateusz Morawiecki. Za zabijaniem ciężko chorych dzieci opowiedział się Prezydent Andrzej Duda. Te dwie osoby, które pełnią najważniejsze urzędy w państwie, są w tej chwili odpowiedzialne za śmierć każdego kolejnego maleństwa, które ginie w wyniku aborcji. Te dwie osoby są w tym roku nominowane w plebiscycie na Heroda Roku.

Dwa tysiące lat temu Herod wydał wyrok śmierci na rzesze niewinnych dzieci. Podobnie, swoimi działaniami wyrok śmierci na najmłodszych wydają dziś Premier Morawiecki i Prezydent Duda.

Który z nich bardziej przypomina Heroda?

(głosowanie trwa do 27.12.2020)

Plebiscyt został zakończony. Głosowanie trwało do 27.12.2020 r.

Nasi czytelnicy uznali, iż na tytuł Heroda roku 2020 zasłużył premier Mateusz Morawiecki

Andrzej Duda

Od 2015 roku jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej. Podczas swojej pierwszej kampanii wyborczej przekonywał wyborców w mediach katolickich, jak ważna jest ochrona życia każdego człowieka.

Jako prezydent wielokrotnie wypowiadał się w obronie dzieci poczętych. Jeszcze w marcu deklarował podpisanie ustawy zakazującej aborcji z przyczyn eugenicznych. „Zawsze mówiłem, ze jestem absolutnie za życiem, nigdy tego nie ukrywałem i zawsze to deklarowałem” – twierdził.

Jedyne co Prezydent Andrzej Duda zrobił w sprawie aborcji odkąd jest prezydentem, to projekt ustawy, która umożliwia zabijanie dzieci.

Taka obłuda przypomina słowa Heroda skierowane do Mędrców: „… a gdy znajdziecie Dziecię, donieście mi, abym i ja mógł pójść i oddać Mu pokłon”.

Mateusz Morawiecki

22 października Trybunał Konstytucyjny stwierdził, że ustawa pozwalająca na zabijanie niepełnosprawnych dzieci w okresie prenatalnym, jest sprzeczna z Konstytucją.

Obowiązkiem premiera, a jest nim Mateusz Morawiecki, jest niezwłoczna publikacja wyroków Trybunału Konstytucyjnego. Mimo, że minęły już dwa miesiące, wyrok Trybunału nie został opublikowany. Osobistą odpowiedzialność za to ponosi Mateusz Morawiecki.

Na skutek opieszałości Mateusza Morawieckiego, niepełnosprawne dzieci w polskich szpitalach nadal są mordowane. Według danych ze szpitali, po 22 października życie straciło co najmniej 
165 z nich.

Według biblistów, na rozkaz króla Heroda zamordowano w Betlejem kilkadziesiąt dzieci. Ofiar Mateusza Morawieckiego jest znacznie więcej, a każdy dzień powiększa ich liczbę.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN