Grudziądz też zbiera podpisy

31 maja 2015 roku po marszu dla życia i rodziny w Grudziądzu wolontariusz z komitetu „Stop Aborcji” Radosław Figurski z Martą Zielińską, ze wspólnoty młodzieżowej zbierali podpisy przeciwko aborcji. Uczestnicy tego marszu, z wielkim zaangażowaniem włączyli się, w tę akcje poprzez złożenie podpisu i wspólną rozmowę o życiu i rodzinie. Przeprowadzona akcja mogła odbyć się dzięki Zgromadzeniu księży Marianów, z  Ks. Piotrem Marchewką proboszczem Parafii Niepokalanego Serca Najświętszej Maryii Panny na czele. Łącznie w tej parafii i po zakończeniu marszu zebrano 130 podpisów. Życie każdego jest tak ważne, dlatego powtarzajmy codziennie, za świętym Janem Pawłem II „Naród, który zabija własne dzieci, jest narodem bez przyszłości.”

[author] [author_image timthumb=’on’][/author_image] [author_info]Radosław Figurski – wolontariusz Fundacji Pro-prawo do życia[/author_info] [/author]

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN