Szukaj
Close this search box.

Grudniowy 'Egzorcysta’ poświęcony aborcji. Polecamy!

EgzorcystaPolecamy grudniowe wydanie miesięcznika "Egzorcysta", poświęconego tematowi aborcji. Znajdziemy tam m.in. świadectwa ludzi, których bezpośrednio lub pośrednio dotknęła trauma aborcji, wywiad z ginekologiem, który nie wyobraża sobie zabicia dziecka tylko dlatego, że jest zdiagnozowane jako chore, a także opowieść o rzezi niewiniątek, która dokonała się za sprawą króla Heroda.

EgzorcystaPolecamy grudniowe wydanie miesięcznika „Egzorcysta”, poświęconego tematowi aborcji. Znajdziemy tam m.in. świadectwa ludzi, których bezpośrednio lub pośrednio dotknęła trauma aborcji, wywiad z ginekologiem, który nie wyobraża sobie zabicia dziecka tylko dlatego, że jest zdiagnozowane jako chore, a także opowieść o rzezi niewiniątek, która dokonała się za sprawą króla Heroda.

Dla rodziców oczekujących narodzin chorego dziecka pomocny będzie szczególnie artykuł, w którym psycholog przedstawia różne aspekty trudnego rodzicielstwa. Polecamy także tekst dotyczący Margaret Sanger – założycielki Planned Parenthood (największej sieci klinik aborcyjnych w USA), której celem była eliminacja „ludzi psychicznie i fizycznie upośledzonych”.

{flike} 

...

Więcej interesujących treści

Kolejne szpitale zabiją dzieci – mamy nowe dane!

W kolejnych polskich szpitalach wykonuje się aborcje z tzw. wskazań psychiatrycznych u matki dziecka. Przyczyną są m.in. depresja, nerwica natręctw, a nawet… uzależnienie od nikotyny.

Wesprzyj naszą działalność:

. PLN