Grudniowy ‘Egzorcysta’ poświęcony aborcji. Polecamy!

EgzorcystaPolecamy grudniowe wydanie miesięcznika "Egzorcysta", poświęconego tematowi aborcji. Znajdziemy tam m.in. świadectwa ludzi, których bezpośrednio lub pośrednio dotknęła trauma aborcji, wywiad z ginekologiem, który nie wyobraża sobie zabicia dziecka tylko dlatego, że jest zdiagnozowane jako chore, a także opowieść o rzezi niewiniątek, która dokonała się za sprawą króla Heroda.

EgzorcystaPolecamy grudniowe wydanie miesięcznika “Egzorcysta”, poświęconego tematowi aborcji. Znajdziemy tam m.in. świadectwa ludzi, których bezpośrednio lub pośrednio dotknęła trauma aborcji, wywiad z ginekologiem, który nie wyobraża sobie zabicia dziecka tylko dlatego, że jest zdiagnozowane jako chore, a także opowieść o rzezi niewiniątek, która dokonała się za sprawą króla Heroda.

Dla rodziców oczekujących narodzin chorego dziecka pomocny będzie szczególnie artykuł, w którym psycholog przedstawia różne aspekty trudnego rodzicielstwa. Polecamy także tekst dotyczący Margaret Sanger – założycielki Planned Parenthood (największej sieci klinik aborcyjnych w USA), której celem była eliminacja “ludzi psychicznie i fizycznie upośledzonych”.

{flike} 

Czy wiesz, ze grozi nam zniknięcie z mediów społecznościowych? 

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywac informację o najważniejszych wydarzeniach na froncie walki z aborcją i deprawacją!

     

    Wesprzyj naszą działalność:

    . PLN